Witebsk misja gospodarcza

Miasto Poznań planuje misję gospodarczą na Białorusi, w mieście Witebsk. Zaprasza firmy z Poznania i Wielkopolski do udziału w wyjeździe o charakterze biznesowym na Białoruś w lipcu br.

Program, w którym uczestniczyć będzie Biuro Obsługi Inwestorów w dniach 19-22 lipca, obejmuje spotkania w mieście Witebsk.

Podczas wizyt uczestnicy będą mieli okazję poznania szczegółowych warunków inwestycji w kraju, który obecnie dynamicznie się rozwija i poszukuje nowych partnerów. Podczas wizyty odbędzie się również polsko-białoruska (Witebsk-Poznań) konferencja gospodarcza, prezentacje regionów i konkretnych podmiotów gospodarczych obydwu stron

Organizator – Miasto Poznań oraz Konsulat Generalny Republiki Białorusi w Gdańsku przygotowując program spotkań na miejscu, dołożą wszelkich starań, by znaleźć odpowiednich partnerów biznesowych i sprawnie poruszając się po kraju pokazać jak najwięcej.

Zainteresowane firmy zobowiązane są do opłacenia kosztów własnych przelotów, noclegów i wyżywienia.

Więcej informacji związanych z wyjazdem znajdą Państwo w załączniku, w którym zapisany jest wstępny plan pobytu. Jeśli są Państwo zainteresowani, ale ze względu na termin wakacyjny nie mogą Państwo wziąć udziału, proszę o sugestie co do innej preferowanej daty.

Zainteresowane firmy proszę o informację drogą mailową bądź telefoniczną:
Blanka Klawińska
Biuro Obsługi Inwestorów Urząd Miasta Poznania
tel.: +48 61 878-4996
mob.: +48 783 944 185
blanka_klawinska@um.poznan.pl

PROGRAM WIZYTY DELEGACJI

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater