VIII Kongres Kobiet – 13-14 maja na Torwarze.

VIII Kongres Kobiet – po jasnej stronie mocy!
Równość, aktywność, demokracja.

13-14 maja 2016, TORWAR w Warszawie

DOŁĄCZ DO NAS! Zarejestruj się na stronie www.kongreskobiet.pl

VIII Kongres Kobiet będzie świadectwem tego, że stoimy po jasnej stronie mocy. „Równość, aktywność, demokracja” to hasła tego wydarzenia. To nasze hasła od początku, ale teraz nabrały szczególnego znaczenia.

13-14 maja na Torwarze będziemy mówić o Polsce. O Polsce w Europie i świecie, od których ostatnio próbuje się nas odwrócić – przynajmniej od tej nowoczesnej i otwartej części Europy i świata. Zastanowimy się, co to dla nas znaczy, w jakim kierunku idziemy, jakie są nasze perspektywy i zagrożenia.

„Alert dla równości” – będziemy mówić o prawie i sprawiedliwościdla kobiet . Polityka socjalna, rynek pracy, edukacja, reprodukcja – w jakim punkcie jesteśmy, z czym musimy się zmierzyć. „Kultura, wolność, polityka” – to kolejne zagadnienia, którymi się zajmiemy. Czy kultura jest wolna, na ile próbuje ją zawłaszczyć obecna polityka?

„Obcy – wróg czy bliźni?” – takie zadamy sobie pytanie. Uchodźcy, tolerancja, nienawiść, przemoc – te hasła wciąż czytamy i słyszymy, co one dla nas znaczą, a co znaczyć powinny?

Edukacja, zielona polityka, przedsiębiorczość kobiet i gender. No i duchowość – jak ją rozwijać, aby nas wzmacniała, dawała siłę? A także zdrowie, ważne nie tylko dla cyklistek i wegetarianek.

Będziemy dużo mówić o aktywności zawodowej i społecznej kobiet, o wykorzystaniu nowoczesnych technologii przez kobiety i dla kobiet, o udziale kobiet w kreowaniu innowacyjnej gospodarki, o dialogu społecznym.

Jak co roku Kongres będzie festiwalem współpracy i współdziałania, okazją do wymiany doświadczeń, zdobywania inspiracji oraz motywacji do działania.

DZIŚ, 1 MARCA, OTWIERAMY REJESTRACJĘ na naszej stronie internetowej www.kongreskobiet.pl

ZRÓB SOBIE PREZENT,
ZAREJESTRUJ SIĘ, MÓWIĄC „TAK” RÓWNOŚCI, AKTYWNOŚCI I DEMOKRACJI.
MÓWIĄC „TAK” PRAWOM I SZANSOM KOBIET

Bądź z nami po jasnej stronie mocy!

rejestracja

Czy wiesz, że Kongres Kobiet jest organizowany w czynie społecznym? Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy, poprzez wykupienie cegiełki-darowizny na rzecz działalności Stowarzyszenia Kongres Kobiet – WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA

Bądź na bieżąco z VIII Kongresem Kobiet i naszymi działaniami!

więcej na www.kongreskobiet.pl

Nadawcą wiadomości jest Stowarzyszenie Kongres Kobiet, ul. Mokotowska 17/33, 00-640 WarszawaOtrzymałaś tę wiadomość ponieważ byłaś uczestniczką wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Kongres Kobiet.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater