Sztafeta maratońska pod patronatem honorowym WZP Lewiatan

Czy słyszeliście o biegu odbywającym się w Poznaniu, z dystansem maratońskim, w którym przebiega się maksymalnie 10.800 m? To XLPL EKIDEN, Sztafeta maratońska.

Ekiden jest biegiem drużynowym, mającym na celu zarówno popularyzację biegania, jak i integrację ludzi z różnych środowisk. Chcemy pokazać, że jako zespół jesteśmy w stanie osiągać więcej niż w pojedynkę. Chcemy również pokazać, że takie wydarzenia mogą być sposobem na integrację, na przykład pracowników jednej firmy.

Tak jak w ubiegłych latach, trasa sztafety przebiegać będzie wokół poznańskiego jeziora Malta.

Udział w XLPL EKIDEN to gwarancja niezapomnianych emocji, które są nierozłącznie związane z duchem sportowej rywalizacji. Gwarantujemy również, jak co roku, pamiątkowy medal.

Nie zapomnimy również o tych uczestnikach, którzy ze względu na osiągnięty wynik nie staną na podium. Dla nich, podobnie jak w roku ubiegłym, przewidujemy atrakcyjne nagrody.

Organizując naszą imprezę pomagamy również tym, którzy tego potrzebują. Z każdego wpisowego przekazujemy 42zł i 19,5gr na wybrany cel charytatywny. W tym roku będzie to podopieczny Fundacji Dar Szpiku.

Zachęcam Was do zorganizowania zespołu i zapisania drużyny do udziału w sztafecie odbywającej się pod hasłem „Team Building Marathon”.

Nie zwlekajcie z zapisaniem drużyny! Minęły zaledwie dwa tygodnie od rozpoczęcia zapisów a już połowa miejsc obsadzona.

PATRONAT NAD XLPL EKIDEN

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że patronat nad naszym wydarzeniem objął Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan. W szczególności, że w tym roku wprowadziliśmy nową klasyfikację drużyn, jaką jest klasyfikacja firmowa.

Mamy ogromna nadzieję, że zdołamy namówić Członków WZPL równiez do udziału w biegu 🙂

WZP Lewiatan skupia czołowych przedstawicieli pracodawców i przedsiębiorców z terenu Województwa Wielkopolskiego. Skutecznie reprezentuje interesy zrzeszonych przedsiębiorców wobec władz samorządowych i administracji rządowej oraz wobec związków zawodowych pracowników. WZPL poprzez członkostwo w Konfederacji Lewiatan skutecznie zabiega o lepsze prawo dla polskich przedsiębiorców, dbając o ich wizerunek.

xlplekiden

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater