STAWIAMY NA INNOWACYJNOŚĆ – VI edycja Konkursu „Laur Innowacyjności”

Szanowni Państwo
Od 6 lat Naczelna Organizacja Techniczna – Federacja Stowarzyszeń Naukowo Technicznych we współpracy z wieloma Partnerami z kraju i zagranicy organizuje prestiżowy i mający bardzo duże znaczenie dla Polski Konkurs im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności”.

U podstaw idei zorganizowania tego Konkursu stoi przekonanie, że kluczem do rozwoju polskiej gospodarki jest wspieranie postępu innowacyjnego w naszym kraju, promowanie innowacyjnych produktów i ich twórców oraz pomoc we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań.

Zachęcamy Państwa do wzięcia bezpośredniego udziału w Konkursie poprzez zaprezentowanie oraz późniejsze wdrożenie innowacyjnych produktów, które mogą okazać się decydującym krokiem w innowacyjną przyszłość polskiej gospodarki.

Kapitułę Konkursu, stanowią wybitne osobistości z Polski i zagranicy reprezentujące różne dziedziny techniki i gospodarki, co gwarantuje rzetelną ocenę projektu.

Jako Uczestnik Konkursu otrzymacie Państwo z naszej strony „Pakiet lojalnościowy”, a mianowicie:

  • rzetelną ocenę zgłoszonego projektu przez rzeczoznawców i ekspertów z każdej branży
  • w przypadku wyróżnienia – nagrodę w postaci statuetki i prawo posługiwania się Logotypem „Laureat Konkursu Laur Innowacyjności 2016”
  • gwarancję własności intelektualnej dotyczącej zgłoszonego projektu (możliwość podpisania Umowy Poufności).

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 23 listopada br. na uroczystej gali w reprezentacyjnej Sali Balowej WDT NOT w Warszawie.

Mając na uwadze przywiązywanie przez Państwa wielkiej wagi do wdrażania innowacyjnych rozwiązań, pozwalamy sobie zaproponować wystąpienie w naszym Konkursie w roli Partnera tego ważnego i prestiżowego wydarzenia na wybranym przez Państwa poziomie partnerstwa.

Szczegółowe informacje i formularze na stronie:
www.laurinnowacyjnosci.pl

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater