Ruszyła rejestracja na VIII edycję Europejskiego Forum Nowych Idei w Sopocie !


Świat w nowej wersji. Wizja i odpowiedzialność.

  • 27 września w Sopocie już po raz ósmy rozpoczyna się jedna z największych konferencji w tej części kontynentu, poświęcona globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości Europy. Przedstawiciele biznesu, charyzmatyczni mówcy oraz autorytety ze świata kultury i nauki po raz kolejny debatować będą o najważniejszych wyzwaniach dla biznesu i społeczeństw.
  • Tematy tegorocznych dyskusji podczas EFNI będą skupione wokół 4 bloków. Będą to „Idee cyfrowe”, „Idee innowacyjne”, „Idee zielone” oraz „Idee europejskie”. Jak co roku dyskutować będziemy o najważniejszych dla biznesu trendach i zmianach na świecie oraz o przyszłości Europy, jej przyszłej roli oraz kształcie. Z jednej strony czeka nas zatem mnóstwo interesujących tematów takich jak sztuczna inteligencja, cyberbezpieczeństwo, bitcoiny, sieć 5G czy ekonomia ekologiczna oraz zrównoważone miasta. Z drugiej strony, rozważać będziemy takie kwestie europejskie jak jednolity rynek pracy, wspólna polityka obronna, przyszłość funduszy strukturalnych czy przyszły kształt polityki handlowej Unii.
  • Rejestrować można się już na stronie EFNI. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne warunki uczestnictwa obowiązujące do 31 czerwca w wysokości 45% rabatu od pojedynczej akredytacji. Rekomendujemy szczególnie akredytacje grupowe, które w tym roku objęte są dodatkowymi rabatami. Zapraszamy również do włączenia się w proces współtworzenia EFNI.
  • W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: tel. +48 690 329 457, e-mail: rejestracja@efni.pl 
                                                   

Zaangażuj się w dialog. Bądź częścią opiniotwóczego środowiska z realnym wpływem na formowanie przyszłości europejskiej gospodarki. Zaproś swoich kluczowych klientów na EFNI. Pogłębcie relacje w wyjątkowej atmosferze nadmorskiego miasta w międzynarodowym tyglu intelektualnym biznesu, nauki, kultury i polityki. Zainwestuj w budowanie międzynarodowych relacji biznesowych.


wirkiq

Mailing wysłany za pomocą systemu www.sare.pl

 

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater