Regaty Lewiatana w Chorwacji

Spotkanie będzie miało charakter integracyjno-promocyjny, połączymy bowiem tradycyjne regaty żeglarskie z możliwością promowania uczestniczących w nich firm.

Poza ekspozycją logotypów firm na banderach, koszulkach, roll-upach i na tablicy sponsorskiej, oferujemy wieczór promocyjny, podczas którego każda z firm może przedstawić pozostałym informacje na swój temat (misja, wartości, oferta handlowa).

Termin i miejsce

21.05 – 28.05.2016 r.
Trasa: Sukosan – Szybenik – Biograd – Sukosan

Właściwe regaty rozpoczną się 25 maja 2016 roku.

regaty regaty

Organizator

Organizatorem regat jest Konfederacja Lewiatan, w imieniu której występuje firma PHUT „SKYSAIL” S.C. Piotr Wroński, Maciej Mikulski z siedzibą w Olsztynie, ul. Pieniężnego 15, organizująca poprzednie edycje regat morskich.

Do udziału w regatach zapraszamy załogi reprezentujące

  • związki branżowe i regionalne należące do Konfederacji Lewiatan
  • firmy członkowskie bezpośrednie oraz należące do związków branżowych
  • i regionalnych Konfederacji Lewiatan (pojedynczo i załogi łączone z kilku firm)
  • Zarząd, Radę Główną i Biuro Konfederacji Lewiatan

Uwaga! Każda załoga zdecydowana wziąć udział w VI Regatach może zarekomendować jedną dodatkową załogę sympatyków Lewiatana (niespełniającą powyższych warunków). Organizator Regat ma prawo nieprzyjęcia takich zgłoszeń bez podawania przyczyn. Obowiązkiem załogi rekomendującej jest dbanie o przestrzeganie przez załogę rekomendowaną regulaminu regat i dobrych obyczajów żeglarskich.

Skład załogi

Decyzję o liczbie członków załogi podejmuje zgłaszający. Na jachtach, które planujemy wyczarterować, może płynąć maksymalnie 8 osób (3 kabiny 2-osobowe i 2 miejsca w mesie), ale miejsca w mesie są mniej komfortowe. Jeśli skorzystają Państwo z usług skipera i stewarda z firmy organizującej regaty – zajmą oni miejsca w mesie.

Koszty

Koszty dojazdu i udziału w regatach pokrywają załogi. Ostateczny koszt regat będzie zależeć od: liczby zgłoszonych załóg, liczby członków załogi oraz wybranego wariantu wyżywienia. Po wstępnym zgłoszeniu załogi SKY SAIL prześle Państwu formularz zgłoszeniowy w pliku Excel, który jest jednocześnie kalkulatorem kosztów.

OFERTA

Regaty odbędą się, jeśli zgłosi się co najmniej 15 załóg.

Więcej informacji i zgłoszenia: zgajewski@konfederacjalewiatan.pl

Zapraszamy!

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater