Projekt badawczy Źródła Wiedzy. Jak podejmować decyzje w biznesie?

Projekt badawczy Źródła Wiedzy to pierwsze w Polsce badanie, na temat sposobów pozyskiwania przez firmy wiedzy o konsumentach, produktach, usługach i rynku. Powstał we współpracy m. in. Konfederacji Lewiatan.

header

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w projekcie badawczym Źródła Wiedzy. To pierwsze w Polsce badanie, na temat sposobów pozyskiwania przez firmy wiedzy o konsumentach, produktach, usługach i rynku. Jego rezultatem będzie raport przedstawiający czym kierują się przedsiębiorstwa podejmując ważne decyzje biznesowe, takie jak wprowadzenie nowego produktu, usługi, prowadzenie prac badawczo-rozwojowych czy przeprowadzenie kampanii reklamowej.

Badanie ma charakter non-profit, a jego wyniki będą upublicznione na www.zrodlawiedzy.pl. Państwa odpowiedzi na zadawane pytania będą w pełni poufne, a wypełnienie ankiety zajmie ok 10 minut.

Wypełniając niniejszy kwestionariusz uzyskacie Państwo dostęp do unikalnego przewodnika Data Driven Decisions, opracowywanego właśnie przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii.

Pomóż stworzyć pierwszy w Polsce raport o źródłach decyzji biznesu!

Weź udział w badaniu Źródła Wiedzy

Organizatorami badania Źródła Wiedzy są Organizacja Firm Badania Opinii i Rynku oraz Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii. Projekt powstał przy współpracy Harvard Business Review Polska, Konfederacji Lewiatan oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater