PragmatIQ Kancelaria Prawna Szymkowiak spółka komandytowa, Partner WZP Lewiatan, wydaje II edycję książki „Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach”.

image001

Wiedza o sp.k. w praktycznym kompendium

Prawo, podatki, rachunkowość, czyli wszystko, co musisz wiedzieć o spółce komandytowej w 333 pytaniach i odpowiedziach.

Dynamiczny wzrost liczby tworzonych w ostatnich latach spółek komandytowych potwierdza ich niezaprzeczalne atuty, które przekonały już wielu przedsiębiorców. By sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na wiedzę o spółce komandytowej, ukazało się II wydanie książki „Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach”, które zawiera 333 praktyczne pytania i odpowiedzi dotyczące spółki komandytowej oraz aktualizację pytań z I wydania.

Jako doszło do wydania książki? Ponad 6 lat temu stworzony został portal Komandytowa.pl. „Przez ten czas odwiedziło go blisko 500 tysięcy osób, które zadawały setki pytań na temat funkcjonowania tejże spółki. Dzięki temu jej zalety dostrzegło wielu przedsiębiorców” – zaznacza Rafał Szymkowiak, założyciel i wspólnik w Kancelarii Prawnej PragmatIQ z Poznania. Portal został założony i jest prowadzony właśnie przez zespół Kancelarii PragmatIQ. Jak podkreśla Rafał, od momentu utworzenia portalu liczba spółek komandytowych wzrosła prawie czterokrotnie, a na koniec 2016 roku przekroczyła liczbę 25 tysięcy.

Bazując na doświadczeniach zebranych w trakcie współpracy z Klientami, a także przy prowadzeniu portalu, powstała pozycja książkowa, dostarczająca szerokiej wiedzy na temat funkcjonowania spółki komandytowej oraz poruszająca problemy z zakresu prawa handlowego, prawa podatkowego i rachunkowości. „Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach” dedykowana jest zarówno praktykom, jak i teoretykom zainteresowanym spółką komandytową, tj. przedsiębiorcom, ekspertom z zakresu prawa spółek i podatków, biegłym rewidentom, księgowym. Teraz każdy, kto zadaje sobie jakiekolwiek pytanie na temat spółki komandytowej, może z łatwością uzyskać odpowiedź, nie szukając w wielu różnych źródłach.

I wydanie książki „Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach” zostało wyprzedane w ciągu 6 miesięcy, co pokazuje, że jest to jedyne takie kompendium wiedzy o spółce komandytowej na rynku.

Więcej informacji na temat książki można znaleźć na stronie: www.ksiazka.komandytowa.pl.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater