Polihymnia – wsparcie projektu „Gloria” A. Vivaldiego z okazji jubileuszu 35-lecia zespołu

WZP Lewiatan objął patronatem  Chór Polihymnia  www.polihymnia.art.pl,

https://www.facebook.com/Pozna%C5%84ski-Ch%C3%B3r-Polihymnia-Akademii-Wychowania-Fizycznego-imEPiaseckiego-513261042088927/

Chór działa na poznańskiej scenie chóralnej od 35 lat. W ramach obchodów jubileuszu zespół przygotował utwór „Gloria” Antonio Vivaldiego, w którym towarzyszy mu orkiestra oraz soliści. Najbliższy koncert odbędzie się już 17 listopada o 17:00.

Wycofanie się dotychczasowego mecenasa na bardzo zaawansowanym etapie realizacji projektu sprawia, że Chór zmuszony jest zwrócić, za pośrednictwem WZP Lewiatan, się z prośbą o wsparcie na tak późnym etapie. Jednak bardzo liczymy na pomoc z Państwa strony. Każdy darczyńca może liczyć na płytę z nagraniami Chóru oraz na zaproszenia na koncerty. Darczyńcy zostaną także wymienieni podczas koncertu oraz na stronie internetowej i fanpage’u na Facebooku. Chór bardzo chętnie odwdzięczy się uświetniając swym śpiewem firmowe spotkania świąteczne.

Z racji trudności finansowych najbliższy koncert odbędzie się w nieco zmniejszonym składzie muzyków (po 1 muzyku na instrument), jednak Chór bardzo chcieliby powtórzyć wykonanie utworu w bardziej okazałym składzie dnia 1 grudnia br.

Drugie wykonanie zależy w dużym stopniu od tego, czy Chór uzyska wsparcie finansowe. Istnieje niestety prawdopodobieństwo, że muzycy podejmą się już na ten termin innego zobowiązania, dlatego jeżeli nie uda się zapewnić odpowiedniego składu orkiestry bądź solistek, Chór rozważy ewentualność ponownego wykonania utworu „Gloria” w terminie wiosennym.

Osoby gotowe na wsparcie Chóru, prosimy o kontakt:

Kinga Gałęcka – Inspektor Chóru

Tel. +48608076686

e-mail: chorpolihymnia@gmail.com

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater