Podwójna ochrona to podwójna korzyść: współpraca EVER, członka WZP Lewiatan z Bitdefender

EVER polski producent zasilaczy UPS nawiązał współpracę z polskim przedstawicielem marki oprogramowania antywirusowego Bitdefender – Marken Systemy Antywirusowe. W wyniku kooperacji firm uruchomiona została akcja promocyjna, która umożliwia Klientom redukcję kosztów zakupu określonego zasilacza UPS EVER nawet o 80%. Przesłaniem akcji Podwójna ochrona to podwójna korzyść jest zwrócenie uwagi na istotę zagadnienia ochrony danych poprzez zabezpieczenie tandemowe – zarówno hardwar-u jak i oprogramowania użytkownika.

Kupując UPS EVER z serii ECO Pro AVR CDS lub SINLINE RT/RT XL otrzymujesz roczną licencję na oprogramowanie antywirusowe Bitdefender GravityZone Business Security.

Oferta promocyjna skierowana została do klientów końcowych oraz resellerów, którzy dokonują zakupów w autoryzowanej sieci sprzedaży. W ramach promocji, każdy klient dokonujący zakupu wskazanego w poniższej tabeli UPS-a EVER może dodatkowo zakupić roczną licencją (na pięć stanowisk) oprogramowania antywirusowego Bitdefender GravityZone Business Security w cenie zaledwie 1 PLN!!!. Rynkowa wartość oprogramowania Bitdefender wynosi 570 zł netto a każdy zakup promocyjnego zestawu premiowany jest dodatkowo prawem do 50% rabatu przy zakupie kolejnych licencji. Jak widać podwójna ochrona przynosi wiele korzyści. Promocję ogranicza zapas produktów promocyjnych.

Produkty biorące udział w promocji

INDEKS

NAZWA PRODUKTUMOC CZYNNA
[W]
W/EAVRTO-000K70/00UPS ECO Pro 700 AVR 420
W/EAVRTO-001K00/00UPS ECO Pro 1000 AVR 650
W/EAVRTO-001K20/00UPS ECO Pro 1200 AVR 780
W/SRTLRT-001K20/00UPS SINLINE RT 1200850
W/SRTLRT-001K60/00UPS SINLINE RT 1600 1250
W/SRTXRT-001K25/00UPS SINLINE RT XL 1250

1250

W/SRTXRT-001K65/00UPS SINLINE RT XL 16501650

 Oprogramowanie Bitdefender Business Security

Nowoczesny antywirus Bitdefender Business Security oferuje najlepszą ochronę w rankingach dla komputerów pc, mac, serwerów – zarządzanych i monitorowanych przez przeglądarkę www. W odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań antywirusowych opartych na systemie Windows Bitdefender GravityZone oparty został na systemie Linux. Łączy w sobie wszystkie usługi  bezpieczeństwa w jedną platformę do zarządzania ochroną całej infrastruktury informatycznej firmy, redukując tym samym koszty zakupu większej ilości rozwiązań dla punktów końcowych.

Marken Systemy Antywirusowe to firma specjalizująca się w dystrybucji programów antywirusowych, która istnieje na rynku już od 18 lat i nieustannie się rozwija. Marken jest jedynym przedstawicielem produktów marki Bitdefender w Polsce i posiada rozbudowaną sieć dystrybutorów oraz klientów biznesowych.

 O firmie EVER

Polski producent zasilaczy UPS EVER od ponad 26 lat specjalizuje się w rozwiązaniach zasilania gwarantowanego. Spółkę cechuje w pełni polski kapitał, wieloletnie doświadczenie, a także własny Dział R&D (badawczo-rozwijowy). Firma jako krajowy lider oferuje zasilacze UPS zarówno zaawansowane technologicznie modele VFI (online) w zakresie mocy od 1 kVA do 360 kVA, nowoczesne rozwiązania topologii VI (line-interactive), jak i uniwersalne urządzenia VFD (offline). W asortymencie EVER znaleźć można listwy antyprzepięciowe i filtrujące, jak również zaawansowane systemy tandemowe zasilania gwarantowanego EVER&Fogo opracowane przez dwóch polskich producentów.

 

 

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater