Oferta kursów języka angielskiego dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat w Szkole SuperMemo

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów języka angielskiego dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat w Szkole SuperMemo przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu.

Kursy „English 4 Kids” to wyjątkowe, nowoczesne kursy, które pomogą dzieciom w naturalny sposób opanować podstawy języka angielskiego oraz uzyskać międzynarodowy certyfikat Cambridge English: Young Learners.

Zajęcia stacjonarne w szkole będą się przeplatać z samodzielną nauką w domu, a pomogą w niej multimedialne kursy: dla 7- i 8-latków – Startuj z angielskim, dla 9- i 10-latków – Przyspiesz z angielskim, a dla 11- i 12-latków – Rozwiń skrzydła z angielskim.

Podczas lekcji w naszej szkole mali uczniowie przyswoją sobie naturalną angielską wymowę, co zaowocuje większą łatwością podczas kontynuowania nauki tego języka w przyszłości.

Nasze kursy wykorzystują biegłość dzieci w posługiwaniu się nowoczesnymi technologiami. Nasi najmłodsi słuchacze uczą się, korzystając z interaktywnych materiałów, stworzonych specjalnie po to, by efektywnie poszerzać wiedzę poprzez zabawę, a jednocześnie rozwijać naturalną dla dzieci zdolność do komunikowania się w języku obcym.

Oferujemy kursy semestralne z cotygodniowymi zajęciami prowadzonymi w przyjaznej atmosferze i w małych grupach, materiały do nauki samodzielnej i w klasie (w cenie kursu) oraz przygotowanie do zdobycia certyfikatu Cambridge English: Young Learners.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz prześlemy szczegółową ofertę:
SuperMemo Language Center
ul. Grunwaldzka 104, 7 piętro
60-307 Poznań

tel. (61) 639 60 98
email: szkola@supermemo.pl
www.szkolasupermemo.pl

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater