Odczyt noworoczny „Optymalizacja i automatyzacja procesów finansowo-księgowych” w dniu 9 stycznia 2018 roku

Szanowni Państwo,

rosnąca liczba informacji, dokumentów, wymogów prawnych, ale i zakresu obowiązków przedstawicieli służb finansowo-księgowych, wymusza coraz większą automatyzację procesów księgowych, w oparciu o dostępne narzędzia informatyczne, a także powoduje konieczność poszukiwania innych sposób zwiększenia efektywności działania, przy zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Dlatego w imieniu Oddziału Wielkopolskiego w Poznaniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Członka WZP Lewiatan, zapraszamy Państwa na specjalny odczyt noworoczny, który odbędzie się w dniu 9 stycznia 2018 r. o godz. 16.30 w Centrum Edukacji SKwP w Poznaniu ul. Ziębicka 18.

Odczyt jest współorganizowany przez Oddział Wielkopolski w Poznaniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” (http://www.businessdialog.pl to społeczność osób odpowiedzialnych za finanse i rozwój, aktywna w 10 miastach w Polsce, współorganizator Kongresów i Konkursu Dyrektora Finansowego Roku).

Spotkanie otworzy prezentacja „Optymalizacja i automatyzacja procesów finansowo-księgowych„, p. Bartosza Radziszewskiego, przedstawiciela KDF „Dialog” oraz członka zarządu Fabryka i3 (idee, innowacje, inwestycje).

Po wystąpieniu organizatorzy zaproszą do aktywnej dyskusji na temat możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w finansach i rachunkowości.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater