NOWOŚCI EVER – CLASSIC i VARIANT – nowe listwy antyprzepięciowe – unikalna cecha wypinania kabla!

Z przyjemnością informujemy, że na rynek wchodzą nowe serie listew antyprzepięciowych CLASSIC oraz VARIANT, ta druga z unikalną możliwością odłączenia przewodu zasilającego. Produkty przeznaczone są do zabezpieczania domowej lub biurowej elektroniki. Ich wytwórcą jest polski producent rozwiązań zasilania gwarantowanego EVER Sp. z o.o., znany również z bogatej oferty zasilaczy UPS.

Coraz częściej występują sytuacje uszkodzenia sprzętu przez nagłe przepięcia w sieci elektrycznej w domach lub biurach, szczególnie urządzeń wrażliwych takich jak komputery stacjonarne i mobilne, urządzenia peryferyjne – drukarki, monitory, rutery – oraz multimedia i sprzęt RTV. Nasuwa się pytanie, jak zabezpieczyć elektronikę użytkową? Najtańszym i najprostszym sposobem jest zakupienie dobrej jakości listwy antyprzepięciowej. Dobrym wyborem będą serie CLASSIC i VARIANT wprowadzane właśnie w lipcu na rynek przez polskiego producenta, firmę EVER Sp. z o.o.

Seria listew antyprzepięciowych CLASSIC (dostępna w trzech długościach przewodów 1,5m, 3m i 5m) zastępuje popularną i bardzo cenioną przez użytkowników serię listew EVER STANDARD. Seria VARIANT natomiast wyróżnia się od pozostałych listew dostępnych na rynku, unikalną możliwością odłączania przewodu zasilającego o długości 2 m (wtyk z uziemieniem CEE 7/7 – IEC C320 C13). Dzięki temu zgodnie z indywidualnymi potrzebami można zastosować przewód innej długości lub zakończony innym rodzajem wtyków. Listwę można również wykorzystać jako przejściówkę z gniazd komputerowych na gniazda polskie.

Obie serie posiadają pięć uziemionych gniazd sieciowych zawierających blokady ograniczające dostęp dzieci do elementów niebezpiecznych (System Child Protection). Skutecznie zabezpieczenie antyprzepięciowe listew odbywa się dzięki tzw. warystorze, który eliminuje chwilowe, ograniczone skoki napięcia spowodowane np. włączeniem lodówki, wiertarki czy innego urządzenia o dużym poborze energii. Prawidłową ochronę antyprzepięciową sygnalizuje świecąca dioda. Natomiast wbudowany z boku listew automatyczny bezpiecznik (zamiast topikowego) umożliwia jego zresetowanie po usunięciu przyczyny awarii (zwarcia lub przeciążenia).

Wyłącznik w listwach pozwala na odcięcie od zasilania wszystkich podłączonych do nich urządzeń znajdujących się w trybie stand-by, co przekłada się na realną oszczędność energii (funkcja „Bądź ECO”) i ograniczenie kosztów. Specjalnie umieszczono włącznik w głębi obudowy, by zapobiec jego przypadkowemu wyłączeniu. Ucieszą się osoby lubiące porządek, gdyż konstrukcja tyłu listew umożliwia praktyczne ułożenie przewodu w czterech różnych kierunkach, jak również zawieszenie jej na ścianie dzięki krzyżowym uchwytom montażowym.

Producent udziela na nowe listwy antyprzepięciowe 10-letniej gwarancji. Dodatkowo urządzenia podpięte do nich obejmuje ubezpieczenie o wartości do 1500 EUR dla listwy CLASSIC oraz do 2000 EUR dla listwy VARIANT.

Nowe listwy antyprzepięciowe CLASSIC i VARIANT są skutecznym rozwiązaniem pozwalającym na zabezpieczenie elektroniki użytkowej w naszych domach i biurach.

Więcej o produktach:

* * *

Informacja o firmie EVER:

Firma EVER jest krajowym liderem w produkcji UPS-ów, z polskim kapitałem, co wyróżnia ją na tle działających na rynku oddziałów zagranicznych firm. Historia spółki sięga 1991 roku, w roku 2016 obchodzi swój jubileusz 25-lecia działalności pod hasłem „bo każda innowacja ma swoją historię…”.

Rozwiązania marki EVER pozwalają na zabezpieczenie przed utratą danych przetwarzanych w systemach informatycznych, a także zapewniają ciągłość procesów produkcyjnych, pracy serwerów oraz ograniczają inne zagrożenia wynikające z nagłej utraty bądź nieprawidłowości zasilania sieciowego. Różne linie produktów znajdują zastosowanie zarówno w kilkuosobowych firmach, halach produkcyjnych, w urzędach i szpitalach, jak również coraz częściej w prywatnych domach, gdzie zabezpieczają funkcjonowanie układów sterowania i automatyki, systemów kontroli dostępu, sprzętu RTV czy kotłów CO.

Firma EVER od początku swego istnienia stawia na jakość i dbałość o bezpieczeństwo użytkowania wprowadzanego na rynek sprzętu. W te starania wpisuje się ciągle doskonalony system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. W ciągu wielu lat funkcjonowania firma wprowadziła na rynek ponad 3 000 000 sztuk urządzeń. Za opracowywanie konstrukcji zasilaczy UPS odpowiada w firmie od początku działalności własny Dział Badań i Rozwoju. Obecnie w centrum zainteresowania firmy EVER jest rozwój trójfazowych systemów zasilania gwarantowanego, które – oprócz podstawowej funkcji zapewnienia ciągłości zasilania – umożliwiają odbiorcy uzyskanie realnych korzyści finansowych podczas codziennej eksploatacji osprzętu elektrycznego. Korzyści te wynikają z wdrożonych w urządzeniach funkcjonalności, takich jak: praca hybrydowa, wysoka sprawność w szerokim zakresie obciążeń, a także zgłoszona przez spółkę do Urzędu Patentowego kompensacja mocy biernej.

EVER świadczy dodatkowo usługi w zakresie projektowania rozwiązań zgodnych z indywidualnymi wymaganiami klientów w zakresie systemów zasilania gwarantowanego, bazując na eksperckim doświadczeniu zespołu konstruktorów z Działu Badań i Rozwoju.

Dodatkowe informacje:
Agnieszka Sabiniewicz (Dziurkiewicz)
Kierownik Działu Marketingu

EVER Sp. z o.o.
tel.: +48 61 6500 438
kom. +48 668 810 123
a.dziurkiewicz@ever.eu

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater