Nagroda specjalna Lewiatana dla Wolfganga Schäuble

Krzysztof Zawadzki, Igor Klaja, Jerzy Koźmiński, Wiktor Osiatyński i Wolfgang Schäuble – to tegoroczni laureaci Nagród Konfederacji Lewiatan. Nagrody zostaną wręczone w środę, 15 czerwca, w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Nagroda im. Andrzeja Wierzbickiego w kategorii Małe, Średnie, Przedsiębiorstwa, za pokazanie, że innowacje są kluczem do sukcesu dla firm MSP trafiła w ręce Krzysztofa Zawadzkiego, twórcy i właściciela Frankonii Polska. Nagrodę im. Andrzeja Wierzbickiego za zbudowanie marki odzieży, która podbija nie tylko polski rynek otrzymał Igor Klaja, właściciel marki 4F.

Nagrodę im. Władysława Grabskiego za codzienne udowadnianie, że skromność i profesjonalizm pozwalają realizować najśmielsze projekty przyznano Jerzemu Koźmińskiemu byłemu ambasadorowi RP w USA, prezesowi Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Nagrodę za odważne myślenie wręczaną przez Konfederację Lewiatan i Fundację na Rzecz Myślenia im. Barbary Skargi dostał Wiktor Osiatyński, pisarz, konstytucjonalista.

Nagrodą specjalną zarząd Lewiatana uhonorował Wolfganga Schäuble, ministra finansów Niemiec, za wybitne osiągnięcia w dziele integracji europejskiej, szczególnie w umacnianiu i stabilizowaniu strefy euro.

Gość z Niemiec nagrodę odbierze w trakcie Polsko- Niemieckiego Szczytu Biznesu, który odbywa się dzisiaj w Warszawie. Pozostałe nagrody zostaną wręczone wieczorem na uroczystej Gali Nagród Lewiatana, w Filharmonii Narodowej. Partnerem strategicznym Gali jest firma MetLife.

Konfederacja Lewiatan

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater