MTP nagrodzone za projekt „Klub Design Thinking”

design_thinking

Międzynarodowe Targi Poznańskie zdobyły nagrodę w kategorii EDUKACJA w konkursie POLISHOPA HONEYCOMB AWARD 2017.

Zgłoszony przez MTP projekt „Klub Design Thinking” zaangażował w 2016 roku większość Pracowników i może być świetnym przykładem połączenia działań realizowanych przez HR oraz inicjatyw wypływających bezpośrednio do Pracowników.

Międzynarodowe Targi Poznańskie zdobyły nagrodę w kategorii EDUKACJA w konkursie POLISHOPA HONEYCOMB AWARD 2017. Organizator konkursu docenił projekt szkoleniowy „Klub Design Thinking” zgłoszony przez Targi Poznańskie. 6 czerwca w trakcie konferencji POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz Izabella Koniak, HR Manager z zespołem moderatorów odebrali konkursowe wyróżnienie.

Nagrodzony „Klub Design Thinking” to  kompleksowy i wieloetapowy projekt szkoleniowy. Nadrzędnym celem była edukacja w zakresie wdrożenia podejścia design thinking w firmie i pozyskanie wewnętrznych ambasadorów metody z intencją praktycznego wykorzystania do projektowania usług, komunikacji, budowania zespołów projektowych oraz relacji.

– Przygotowując projekt założyliśmy udział możliwie największej liczby Pracowników. W firmie pracuje ponad 400 osób wykonujących bardzo zróżnicowane zadania i zależało nam na zaznajomieniu wszystkich Pracowników, z obco brzmiącą metodą i pokazanie potencjału i możliwości wykorzystania jej przy najprostszych, codziennych aktywnościach – powiedziała Izabella Koniak HR Manager.

Design thinking  to nowe podejście do procesu innowacji, wykorzystujące prace zespołów projektowych i usystematyzowaną ścieżkę kreatywną. Posługując się zestawem projektowych narzędzi i technik ma w rezultacie wypracować rozwiązania gotowe do wdrożenia w biznesie.

POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2017 to cykliczna konferencja o wymiarze międzynarodowym. W tym roku, oprócz dwóch części wykładowych (Revolution Day oraz Innovation Day), POLISHOPA obejmuje również dwa dni warsztatowe – Challange Days dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił w pracy projektowej z metodyką. POLISHOPA to największa międzynarodowa konferencja poświęcona design thinking oraz service design w Polsce.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater