Lewiatan partnerem Digital Enterprise Show w Madrycie

Digital Enterprise Show 2017 (DES2017) to ważne wydarzenie dla branży cyfrowej – 3 dni spotkań i rozmów oraz towarzyszące wydarzeniu targi.

Poprzednią edycję spotkania odwiedziło ponad 18000 menedżerów z 49 krajów, którzy rozmawiali o tym jak cyfryzacja zmienia biznes, jak nabyć kluczową wiedzę, umiejętności i rozwiązania, by kształtować przyszłość w swoich branżach.

Digital Enterprise Show dąży do zwiększenia konkurencyjności Europy w zakresie przywództwa w rewolucji cyfrowej poprzez zwiększenie transformacji cyfrowej europejskich przedsiębiorstw i włączenie ich do globalnej gospodarki cyfrowej.

DES skierowany jest do prezesów, CIO, CMOS i działów HR najbardziej innowacyjnych firm tworzących lub wykorzystujących nowoczesne technologie. Uczestnicy mają okazję spotkać się z najbardziej innowacyjnymi produktami i rozwiązaniami, potrzebnymi by wesprzeć ich firmy w cyfrowej transformacji. DES daje impuls dla transformacji cyfrowej MŚP, korporacji i sektora publicznego. Celem spotkania jest aktywacja międzynarodowej współpracy firm technologicznych, startupów, klastrów, inkubatorów, akceleratorów biznesu, konsultantów i aniołów biznesu oraz funduszy venture capital.

PROGRAM

Dla członków Konfederacji Lewiatan organizator przewidział 35% rabat!

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater