KONWENT ROZWOJU #5: Przemysł 4.0, pod Patronatem WZP Lewiatan

W cyklicznej, biznesowej przestrzeni, która łączy ludzi, umiejętności, wiedzę i doświadczenie przedstawiona zostanie opowieść o biznesie w przyszłości w sposób kompleksowy: trendy, rozszerzona rzeczywistość, nauka z doświadczeń, tajemnice, sztuczna inteligencja, e-commerce.

Rejestracja online: http://kr5.care-er.pl

7 specjalistów z międzynarodowych, ambitnych firm w 6 odsłonach przybliży czekającą nas rewolucję. Punktem kulminacyjnym będzie debata z osobistościami ze środowiska gospodarczego, w której udział wezmą m.in. Pan Paweł Bugajny Prezydent Wielkopolskiego Klubu Kapitału czy Pan Marcin Rózga Dyrektor Departamentu ds. Sprzedaży Sieci Własnej FAKTORIA.

Dodatkowo premiera dwóch gier z możliwością udziału: menedżerskiej od HR ninja oraz marketingowej od Google, autorski networking, pyszne ciastka i napoje, pakiet powitalny dla każdego, konkursy i innowacje.

13.11. start 18:00

Wydarzenie odbędzie się w wyjątkowej przestrzeni Hotelu**** Andersia w Poznaniu, a symboliczna cena dla Państwa to zasługa Sponsora Głównego iCEA. Dodatkowo dochód przekazujemy na jedno z potrzebujących schronisk!

Rejestracja online: http://kr5.care-er.pl

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater