Konferencja Lewiatana: Praca 4.0, Warszawa, 5-6.12.2016

Konferencja Lewiatana: Praca 4.0

Praca 4.0 – przygotuj się na zmiany na rynku pracy

Zapraszamy na dwudniowe spotkanie ludzi, którzy kształtują rynek pracy w Polsce. W debatach, panelach i warsztatach wezmą udział przedstawiciele ministerstw, ZUS, PIP, Komisji kodyfikacyjnej, szefowie HR, prawnicy z najlepszych kancelarii, naukowcy itp. Dowiedz się o nadchodzących zmianach, wymień doświadczenia, poznaj znakomitych ekspertów.

Zmiany na rynku pracy galopują. Sam 2016 rok przyniósł nowe zasady zatrudniania na czas określony, stosowania urlopów rodzicielskich czy oskładkowana umów cywilnych. Od 2017 roku pojawi się minimalna stawka godzinowa i prawdopodobnie możliwość zrzeszania w związkach zawodowych osób zatrudnionych na umowach cywilnych i samozatrudnionych czy nowe zasady pracy tymczasowej. Rozpoczęły się prace nad całkiem nowymi Kodeksami Pracy.

Równocześnie na sytuację rynku pracy wpłyną m.in. Strategia Odpowiedzialnego Rozwoju czy globalne trendy, które stawiają HR przed nowymi zadaniami. Mnożą się pytania. Zarówno te przekrojowe, np. na ile SOR odpowie na wyzwania rynku pracy? Jak w Polsce stworzyć miejsce pracy atrakcyjne dla mobilnych fachowców? Ale też bardzo bieżące np. czy regulacje czasu pracy pozostaną elastyczne? Jak uprościć i odbiurokratyzować prawo pracy?

Działania instytucji rynku pracy oraz kształt prawa pracy przedkładają się bezpośrednio na koszty funkcjonowania firm. Pierwszego dnia, podczas paneli i debat porozmawiamy o kierunkach zmian na szeroko pojętym rynku pracy. Drugiego dnia odbędzie się aż 12 warsztatów ze znakomitymi ekspertami! Wśród tematów będą m.in. czas pracy, outplacement, przetwarzanie danych osobowych, zatrudnianie menadżerów, budowanie różnorodności i kultury przynależności, kształtowanie wynagrodzeń, restrukturyzacja przedsiębiorstw, delegowanie pracowników.

Do zobaczenia!

rejestracja program

partnerzy strategiczni

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:
Sylwia Włodarska, Departament Konferencji
swlodarska@konfederacjalewiatan.pl, tel. 22 55 99 938
Robert Lisicki, Ekspert Departamentu Pracy, Dialogu i Spraw Społecznych
rlisicki@konfederacjalewiatan.pl, tel. 22 55 99 914

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater