Konferencja : BADANIA, ROZWÓJ, INNOWACJE – W PODATKACH, RACHUNKOWOŚCI I BIZNESIE, 24 października

 

W imieniu Oddziału Terenowego w Poznaniu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce zapraszamy do udziału w corocznej konferencji zawodowej, która odbędzie się 24 października br. w godz. od 15.00 do 18.00 w Centrum Edukacji SKwP na ul. Ziębickiej 18 w Poznaniu.

Tym razem chcemy poruszyć temat niezwykle ważny w gospodarce opartej na wiedzy i technologii – BADANIA, ROZWÓJ, INNOWACJE – W PODATKACH, RACHUNKOWOŚCI I BIZNESIE.

Jak sugeruje tytuł, spojrzymy na tą kwestię nie tylko od strony ewidencji księgowej czy ulgi podatkowej na badania i rozwój, ale porozmawiamy także na temat finansowania projektów innowacyjnych, współpracy biznesu ze środowiskiem naukowym oraz komercjalizacji wyników badań. Szczegółowy program wraz z informacją o zaproszonych prelegentach, Partnerach i Sponsorach Konferencji, znajdziecie Państwo na stronie: https://www.skwp.poznan.pl/aktualnosci/zapraszamy-na-konferencje-o-innowacjach-124

Zależy nam by nie zabrakło w tej dyskusji różnych punktów widzenia, dlatego zachęcamy do aktywnego udziału.

Wstęp na konferencję jest jak zawsze bezpłatny, wystarczy zgłosić swój udział do 19 października mailowo na adres: poznan@skwp.pl (liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń).

 

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater