Konfederacja Lewiatan i KPMG zapraszają na spotkanie biznesowe „Nowoczesne trendy w zarządzaniu talentami” Warszawa 20 września

prawo pracodawcy 20 września 2016

Partner merytoryczny:
kpmg logo

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na spotkanie biznesowe dotyczące trendów w zarządzaniu talentami: „Nowoczesne trendy w zarządzaniu talentami”. Rynek pracy staje się coraz bardziej globalny, pracownicy oczekują coraz bardziej wysublimowanych zachęt ze strony pracodawców, którzy przebijają się w inicjatywach nakierowanych na kształtowanie swojej marki jako atrakcyjnego pracodawcy. Jednocześnie na rynku pracy jest aktywnych coraz więcej zróżnicowanych przedstawicieli przynajmniej trzech pokoleń, których potrzeby oraz możliwości mogą być mocno się od siebie różniące.

Jak sprostać współczesnym wyzwaniom wobec definiowania programów zarządzania talentami? Jaki definiować talent w organizacji? Jakie narzędzia mogą wesprzeć współczesnego menedżera w decyzji o rozwijaniu potencjału pracownika?

W ramach tego spotkania chcemy się skoncentrować na zaprezentowaniu trendów światowych oraz możliwości oferowanych przez nowoczesne technologie. Przewidujemy, że spotkanie będzie prowadzone w formie interaktywnej. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z praktycznymi przykładami wyzwań, przed jakimi stoi każda osoba, która zarządza zespołem.

W programie naszego wstąpienia planujemy przyjrzeć się następującym tematom:

 • Globalne trendy na rynku zarządzania talentami
 • Zintegrowane podejście do zarządzania talentami: prawda czy mit?
 • Zaawansowana analityka danych jako narzędzie wspierające decyzje biznesowe

Seminarium jest adresowane do zarządzających organizacjami, ze szczególnym naciskiem na organizacje, które borykają się z problemem wysokiej fluktuacji wśród pracowników i poszukują odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób ograniczyć koszty związane z rekrutacją i fluktuacją.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń

Zapraszamy!

Program:

 • 13.00 – 13.30
  Rejestracja, kawa powitalna
 • 13.30 – 14.30
  Globalna wioska i jej mieszkańcy jako synonim rynku pracy oraz jego uczestników
 • 14.30 – 15.30
  Wartość analityki danych dla organizacji i zarządzania kluczowymi zasobami

  • Przykłady wykorzystania zaawansowanej analityki danych w selekcji i rekrutacji, profilowaniu kandydatów, talentów oraz identyfikowaniu prawdopodobieństwa odejścia pracownika
 • 15.30 – 16.00
  Dyskusja uczestników spotkania
 • 16.00 – 16.30
  Networking, poczęstunek

Prowadzący:

Jan Karasek, Partner w Dziale Usług Doradczych w KPMG w Polsce
Przez ponad 20 lat, w tym od 2006 roku w KPMG w Polsce, odpowiada za projekty konsultingowe i strategiczne, budowę nowych jednostek i struktur organizacyjnych, zarządzanie operacyjne i wdrażanie usprawnień efektywności działania przedsiębiorstw. Posiada również wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym przedsiębiorstwami z polskich i międzynarodowych grup kapitałowych. Wcześniej m.in. pracował jako Dyrektor Strategii i Rozwoju w przedsiębiorstwie dostarczającym usługi doradcze w obszarze Sourcing & Procurement oraz zaawansowane rozwiązania IT usprawniające współpracę pomiędzy firmą i jej dostawcami (eProcurement, aukcje elektroniczne, elektroniczna wymiana danych, eRFX). Jan kieruje rozwojem i pracami zespołu doradztwa zakupowego i w imieniu KPMG inicjował utworzenie Forum Zakupów Strategicznych w Polsce.

Magda Stawska, Manager w dziele People & Change w KPMG w Polsce
Menedżerka z 20 letnim doświadczeniem w Polsce, jak i zagranicą (Austria, Niemcy, Region Europy Środkowo – Wschodniej). Pracowała jako dyrektor personalna, HR Biznes Partner oraz menedżer w obszarze Talent Management i Executive Development w firmach polskich, jaki i międzynarodowych wdrażając najlepsze praktyki tworzenia zaangażowanych zespołów. Jej ekspertyza skoncentrowana jest na organizational design, change management, employee excellence oraz interpreneurship.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:
sprawy organizacyjne:
Grażyna Mazurek
gmazurek@konfederacjalewiatan.pl

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater