Kolejne spotkanie z cyklu KOMPAS organizowane przez Katedrę Zarządzania i Coachingu Collegium Da Vinci już 21 stycznia
KOMPAS #2 Miara sukcesu w biznesie
Kolejne spotkanie z cyklu KOMPAS organizowane przez Katedrę Zarządzania i Coachingu Collegium Da Vinci już 21 stycznia.
W ramach spotkań praktycy i uznani specjaliści z zakresu coachingu i zarządzania, będą dzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie zabraknie ciekawych case’ów, miejsca na dyskusję i networking.Formuła spotkań jest prosta: spotykamy się raz w miesiącu, by wysłuchać 2-3 prelekcji zaproszonych gości. Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.
KOMPAS #2 Miara sukcesu w biznesie
21 Stycznia | 17.30
Wojciech Jagodziński: Efektywność szkoleń i kompetencji – czy naprawdę wszystko musi zależeć od punktu widzenia? Podobno optymizm od pesymizmu różni się w gruncie rzeczy jedynie przewidywaną datą końca świata. Jak to się ma do oceny efektywności szkoleń czy poziomu kompetencji zespołów pracowniczych? W wystąpieniu zostanie także udzielona odpowiedź na pytanie, w jaki sposób analiza danych może pomóc wybrać punkty odniesienia i w miarę możliwości zobiektywizować oceny, czyniąc je bardziej użytecznymi dla menadżerów oraz trenerów.
Szymon Pankowski, Manager w F5 Konsulting: Ile wart jest Twój biznes? Wartość biznesu jest jednym z kluczowych parametrów pomiaru jego sukcesu Słuchacze dowiedzą się, czym jest profesjonalna wycena przedsiębiorstwa, jak i w jakim celu jest sporządzana oraz dlaczego jej znaczenie jest tak istotne dla właścicieli firmy oraz potencjalnych jej nabywców. Spotkanie będzie wsparte case studies z praktyki doradztwa transakcyjnego oraz działalności konsultingowej. Wystąpienie z pewnością zainteresuje zarówno słuchaczy studiów o profilu biznesowym, jak i pozostałych kierunków, obecnych i przyszłych przedsiębiorców.
Dominik Postaremczak: Trening mózgu. EEG biofeedback w rozwoju zawodowym. Media i kultura oferują wiele atrakcyjnych wizerunków ludzi sukcesu. Dla jednych osób zastanawiających się nad przyszłością i przebiegiem swojej ścieżki kariery mogą stać się te przykłady impulsem rozwojowym, dla innych przyczyną frustracji. Stąd na rynku dostępnych jest wiele metod i narzędzi wspierających rozwój zawodowy i możliwości jednostek – od doradztwa, coachingu i szkoleń po bardziej formalne rozwiązania. A gdyby tak możliwe było wsparcie wykorzystujące analizę informacji zwrotnych pochodzących z organizmu? Jeśli działa to w przypadku wsparcia treningu astronautów, pilotów, sportowców, a także osób wymagających, psychoterapii, a nawet… kotów, dlaczego niemiałby być skuteczny w przypadku każdego z nas?