„Innowacje drogą w stronę sukcesu firmy” webinarium, 22 kwietnia

Konfederacja Lewiatan wraz z Ayming Polska zapraszają na webinarium
w ramach e-Akademii Lewiatana otwierający cykl: Kierunek →Innowacje Innowacje – droga w stronę sukcesu firmy22 kwietnia 2021 r. (czwartek), godz.: 10:00-11:30

Udział bezpłatny
********************************************

 

Partner:

Logo Ayming Polska

W dzisiejszych czasach firmy muszą nieustannie dostosowywać się do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych. Innowacyjność i ciągła adaptacja do wymagań klientów są koniecznością dla zwiększania efektywności i konkurencyjności przedsiębiorstw. Rozwój nowych technologii i wykorzystanie wiedzy przyczyniają się do wzmocnienia pozycji w branży oraz osiągania lepszych wyników finansowych. Myślenie innowacjami to droga, która z reguły kończy się transformacją modelu biznesowego.

Czy firmy w Polsce podążają tą drogą?

Czy robotyzacja i digitalizacja jest faktem, czy może jednak jesteśmy bardziej optymistyczni niż potwierdzają wyniki badań?

Goście webinarium w czasie dyskusji opowiedzą o roli innowacji w dzisiejszym otoczeniu rynkowym. Przedstawią z jakimi wyzwaniami zmagają się firmy, czy warto stawiać na innowację oraz jak zaplanować działania B+R, aby przyniosły jak najwięcej korzyści.

PROGRAM

Kultura innowacyjna firmy – Rola lidera jako ambasadora innowacji w firmie

 • Jakie elementy są niezbędne do tworzenia kultury innowacyjnej w firmie?
 • Jaka jest rola lidera jako ambasadora innowacji w firmie?
 • Jak połączyć działania badawczo-rozwojowe z efektywnością?

Ludzie a innowacje – Wykwalifikowana kadra motorem rozwoju

 • Jak zarządzać innowacyjnym zespołem?
 • Czy procesy robotyzacji i automatyzacji zastępują czynnik ludzki?
 • Czy wykwalifikowana kadra ułatwia innowacje?

Innowacje produktowe – Rozwój produktów i usług na potrzeby rynku

 • Jakich innowacji potrzebują firmy?
 • Jak rozwija się rynek BPO (business process outsourcing) w kontekście innowacyjnych rozwiązań?
 • Jakie są przykłady najbardziej innowacyjnych rozwiązań?

Finansowanie działań innowacyjnych – Wysokie koszty hamulcem w działaniach B+R

 • Jak efektywnie planować wydatki na B+R?
 • Jakie są źródła finansowania działań innowacyjnych?
 • Które rozwiązania są najczęściej stosowane przez firmy?

Szkolenie jest adresowane przede wszystkim do:

 • CEO firm
 • Członków zarządów
 • Dyrektorów finansowych
 • Głównych księgowych
 • Dyrektorów i managerów R&D
 • Dyrektorów i managerów ds. rozwoju

Webinarium poprowadzą ekspertki: Magdalena Burzyńska, Dyrektor Zarządzająca, Izabela Diana Jaszczołt, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów w Ayming Polska oraz Nina Twardowska, Prezes Zarządu Impel Business Solutions

Ayming to międzynarodowa grupa doradcza działająca w 15 krajach na świecie. Od 2004 r. Ayming Polska wspiera przedsiębiorstwa w uzyskiwaniu oszczędności i zwiększaniu wyników finansowych, oferując kompleksowe doradztwo operacyjne w zakresie: podatków i opłat, ubezpieczeń społecznych i środowiska pracy oraz dotacji i ulgi B+R. Ayming Polska przewodniczy Zespołowi ds. Ulg Innowacyjnych w Radzie Podatkowej Konfederacji Lewiatan. W pierwszym roku obowiązywania ulgi B+R 80 proc. wydanych interpretacji indywidualnych w jej zakresie powstało na wniosek Ayming Polska. W ciągu roku Grupa realizuje globalnie ponad 15 000 projektów z zakresu pozyskiwania dotacji unijnych i ulgi na działalność B+R.

Serdecznie zapraszamy!REJESTRACJA
Szczegóły organizacyjne

 • Potwierdzeniem udanej rejestacji jest otrzymanie maila potwierdzającego rejestrację; w wypadku braku takiego maila, prosimy o kontakt w sprawie potwierdzenia Państwa rejestracji.
 • Dzień przed wydarzeniem lub rano w dniu wydarzenia, otrzymają Państwo unikalny link do zalogowania się na stronie webinarium.
 • Aby uniknąć braku maili dotyczących wydarzenia, prosimy o zwrócenie uwagi na literówki w adresie e-mail wpisywanym w formularzu rejestracyjnym, sprawdzanie folderu SPAM, zostawienie bezpośredniego kontaktu telefonicznego w formularzu rejestracyjnym, sprawdzenie polityki działów IT w kwestii filtrów SPAM serwerów pocztowych i zaufanych nadawców poczty przychodzącej.
 • Webinarium odbywa się on-line za pomocą platformy ClickMeeting.
 • Wszystkie informacje o technicznych aspektach webinarium znajdą Państwo na stronie rejestracji.
 • W trakcie webinarium będzie możliwość zadawania pytań przez uczestników.
 • Uczestnicy otrzymają wszystkie materiały merytoryczne po webinarium.

PROWADZĄCE

Zdjęcie Magdalena BurzyńskaMagdalena Burzyńska

Dyrektor Zarządzająca Ayming Polska. Zarządza polskim oddziałem Ayming – międzynarodowej grupy doradczej wspierającej przedsiębiorstwa w optymalnym prowadzeniu działalności operacyjnej i zwiększaniu wyników finansowych. Z Ayming (dawniej Alma Consulting Group) związana od ponad 15 lat – najpierw jako Konsultant we Francji, a później Dyrektor Konsultingu
w Polsce. Od 2011 nadaje strategiczny kierunek Ayming Polska. Zapewnia klientom profesjonalne wsparcie w pozyskiwaniu finansowania innowacji (ulga na badania i rozwój, IP Box, dotacje). Absolwentka Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Zarządzania na Université Paris Dauphine, a także General Management Program w Harvard Business School
w Bostonie.

Zdjęcie Nina TwardowskaNina Twardowska

Prezes Zarządu Impel Business Solutions. Posiada bogate doświadczenie w obszarze zarządzania obszarem kadrowo-płacowym przedsiębiorstw. Budowała od podstaw struktury kilkusetosobowego SSC (Shared Service Center) dla międzynarodowej korporacji, a następnie nim zarządzała. Zajmowała się budową procesowo zorientowanych usług, w tym analizą procesów oraz ich standaryzacją i optymalizacją. Tworzyła model outsourcingu usług kadrowo-płacowych wraz z rozwojem online-owych narzędzi wspierających. Posiada również doświadczenie w reorganizacji obszaru usług HR i finansowo-księgowych dla klientów polskich. Prowadziła audytowe projekty optymalizacyjne dla dużych firm.

 

Zdjęcie Izabela Diana JaszczotIzabela Diana Jaszczołt

Dyrektor ds. Kluczowych Klientów w Ayming Polska. Magister politologii oraz magister prawa. Pomaga przedsiębiorstwom w wyborze rozwiązań wspierających rozwój biznesu i uzyskiwanie lepszych wyników finansowych. Specjalizuje się w obszarze podatków, finansowania innowacji
i kosztów pracy. Buduje trwałe relacje z Klientami i wspiera ich na każdym etapie współpracy. Łączy wiedzę merytoryczną z zakresu doradztwa operacyjnego ze znajomością wyzwań, przed którymi stają przedsiębiorcy z różnych branż. Współpracuje z firmami należącymi do TOP 500 największych przedsiębiorstw w Polsce – zarówno polskimi, jak i zagranicznymi.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:

Grażyna Mazurek
Konfederacja Lewiatan
e-mail:gmazurek@konfederacjalewiatan.pl
tel. +48 22 55 99 940

REJESTRACJA

 

Lewiatan
Konfederacja Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3
00-727 Warszawa
Tel. +48 22 55 99 900
Fax +48 22 55 99 910
www.konfederacjalewiatan.pl
lewiatan@konfederacjalewiatan.pl

image

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater