Globalne standardy w zamówieniach publicznych i zakupach, Poznań, 23 września 2015r.

W imieniu Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej oraz Amasady Wielkiej Brytanii w Warszawie, Urzędu Miasta Poznania oraz PROFITIA Management Consultants (wyłącznego przedstawiciela brytyjskiego Chartered Institute of Procurement and Supply (CIPS) w Polsce) mamy przyjemność zaprosić do udziału w konferencji poświęconej najlepszym praktykom w zamówieniach publicznych i zakupach.

Globalne standardy w zamówieniach publicznych i zakupach
23 września, w godz. 10:00 – 14:30, sala Biała Urzędu Miasta Poznania (pl. Kolegiacki 17)

Seminarium w Poznaniu będzie kolejnym z cyklu spotkań w regionach (Warszawa, Wrocław i Kraków).

Celem konferencji będzie omówienie najwyższych globalnych standardów oraz profesjonalizacja osób odpowiedzialnych za zakupy, jak również wymiana doświadczeń przez praktyków sektora publicznego i prywatnego.

W czasie seminarium zostaną omówione m.in. zakupy grupowe, dialog techniczny, koszty transakcyjne, zmiany organizacyjne, procesowe i narzędziowe w procesie optymalizacji zakupów.

Chartered Institute of Procurement and Supply (CIPS), obecny w Polsce od listopada 2014 r., jest prestiżową brytyjską organizacją z przywilejem królewskim, która od ponad 80 lat, globalnie promuje najlepsze praktyki w zakresie zakupów zamówień publicznych oraz prowadzi konsultacje i szkolenia zakończone certyfikatami.

Agenda wydarzenia dostępna jest tutaj.

Spotkanie jest bezpłatne dla uczestników.

RSVP: daria.bak@bpcc.org.pl

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater