Fuzje i przejęcia – praktyczna strona transakcji, webinar 9 czerwca

GRAFIKA E-AKADEMIA LEWIATANA
    
Haitong Bank wspólnie z Konfederacją Lewiatan zapraszają na webinarium w ramach cyklu e-Akademii Lewiatana.

Fuzje i przejęcia – praktyczna strona transakcji 

9 czerwca 2021 (środa), godz.: 10:00-11:30

Udział bezpłatny

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC TUTAJ*************************************

Partner:

Logo Haitong Bank

 

Światowe rynki codziennie odnotowują dziesiątki transakcji fuzji i przejęć. Bez względu na branżę, wielkość biznesu, czy staż na rynku – każda firma może przejąć konkurenta lub sama stać się częścią struktury innej organizacji lub funduszu. M&A to tajemniczy skrót, pod którym kryje się mnóstwo możliwości – od sprzedaży części biznesu funduszowi private equity i dalszego rozwoju, przez przejęcie konkurencji i wejście na nowe rynku, po całkowite wyjście ze struktury właścicielskiej i udanie się na zasłużoną emeryturę.

Eksperci Haitong Bank szczegółowo pokażą Państwu jak wyglądają procesy fuzji i przejęć, opowiedzą o typach inwestorów, rodzajach transakcji oraz podzielą się wnioskami z wieloletniego doświadczenia doradczego.

PROGRAM

 • Krótki wstęp o działalności Haitong Banku
 • Czym jest M&A? (czas trwania procesu, harmonogram, termsheet)
 • Typy inwestorów
 • Rodzaje transakcji – możliwości i szanse (Przejęcie konkurenta, wydzielenie i sprzedaż części biznesu, sprzedaż całości udziałów)
 • Wycena biznesu – metody wyceny i rozliczenia transakcji

Haitong Bank od 2008 roku świadczy szeroki wachlarz usług bankowości inwestycyjnej w Polsce. Oferuje kompleksowe usługi bankowości inwestycyjnej, w tym m.in. doradztwo w zakresie pozyskania kapitału przez M&A, usługi corporate finance, obsługę na rynkach kapitałowych akcji i obligacji, kompleksowe wsparcie w zakresie fuzji i przejęć oraz project finance. Haitong Bank łączy doskonałą znajomość polskiego rynku z międzynarodową praktyką. Pozwala to na elastyczność w rozwoju innowacyjnych rozwiązań i efektywne wspieranie klientów w realizacji ich celów.

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC TUTAJ

Szczegóły organizacyjne

 • Potwierdzeniem udanej rejestacji jest otrzymanie maila potwierdzającego rejestrację; w przypadku braku takiego maila, prosimy o kontakt w sprawie potwierdzenia Państwa rejestracji.
 • Dzień przed wydarzeniem lub rano w dniu wydarzenia, otrzymają Państwo unikalny link do zalogowania się na stronie webinarium.
 • Aby uniknąć braku maili dotyczących wydarzenia, prosimy o zwrócenie uwagi na literówki w adresie mailowyml wpisywanym w formularzu rejestracyjnym, sprawdzanie folderu SPAM, zostawienie bezpośredniego kontaktu telefonicznego w formularzu rejestracyjnym, sprawdzenie polityki działów IT w kwestii filtrów SPAM serwerów pocztowych i zaufanych nadawców poczty przychodzącej.
 • Webinarium odbywa się on-line za pomocą platformy ClickMeeting.
 • Wszystkie informacje o technicznych aspektach webinarium znajdą Państwo na stronie rejestracji.
 • W trakcie webinarium będzie możliwość zadawania pytań przez uczestników.
 • Uczestnicy otrzymają wszystkie materiały merytoryczne po webinarium.

PROWADZĄCA I PROWADZĄCY WEBINARIUM

Zdjęcie Piotr Sokołowski

Piotr Sokołowski, Szef Departamentu Fuzji i Przejęć

Posiada 25 lat doświadczenia w branży finansowej. Dołączył do Haitong Banku w 2020 roku. Swoje kompetencje zdobywał m. in. w polskim oddziale Societe Generale Corporate & Investment Banking, pełniąc funkcję szefa M&A. Na swoim koncie ma doradztwo przy największych w ostatnich latach transakcjach kapitałowych w Polsce, takich jak sprzedaż Solarisa hiszpańskiej grupie CAF, nabycie przez PGE aktywów EDF Polska czy doradztwo dla Enterprise Investors przy sprzedaży Zelmera dla Boscha.

Zdjęcie Łukasz PierzkałaSzymon Ostrowski, Dyrektor Wykonawczy / Senior Banker

Posiada ponad 13 letnie doświadczenie w bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej w zakresie inicjowania i realizacji transakcji krajowych i transgranicznych w Polsce i regionie CEE i Londynie. Dołączył do Haitong Banku w październiku 2019 roku. Wcześniej pracował dla SINO-CEEF (chiński fundusz private equity), Industrial and Commercial Bank of China i Citi, gdzie był odpowiedzialny m.in. za współpracę ze strategicznymi klientami oraz inicjowanie, strukturyzowanie i realizację różnych produktów i transakcji finansowych (od M&A przez emisję obligacji i finansowania strukturyzowane).

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:

 

Grażyna Mazurek
Konfederacja Lewiatan
e-mail:gmazurek@konfederacjalewiatan.pl
tel. 22 55 99 940

ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC TUTAJ

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater