Firma EVER, członek WZP Lewiatan, organizuje Webinaria online EVER

Firma EVER, członek WZP Lewiatan, organizuje Webinaria online EVER, czyli praktyczne szkolenia prowadzone zdalnie. Mają na celu przybliżenie i zapoznanie uczestników z rozwiązaniami zasilania gwarantowanego. Pierwszy pilotażowy cykl odbędzie się już w październiku i listopadzie 2016.

DLA KOGO:

Skierowane do różnych grup odbiorców, szczególnie polecane partnerom — inżynierom i specjalistom odpowiedzialnym za wdrożenia i instalacje systemów zasilania gwarantowanego. Polecane również zarządzającym menedżerom decydujących o inwestycjach oraz administratorom odpowiedzialnym za zapewnienie zasilania w swoich firmach.

TEMATY I TERMINY

Wszystkie informacje na temat webinariów EVER, tematy i terminy oraz korzyści uczestnictwa znajdują się na stronie webinariów: www.ever.eu/werbinaria

REJESTRACJA:

Udział jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku dużego zainteresowania będą ustalane dodatkowe terminy.

Aby wziąć udział w szkoleniach online EVER wystarczy zarejestrować się przez formularz rejestracyjny (na www.ever.eu/werbinaria) i wybrać interesujące tematy.

W załączniku – informacja prasowa oraz grafikę webinariów EVER.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:

Agnieszka Sabiniewicz
Kierownik Działu Marketingu
tel. +48 61 6500 412
kom. +48 668 810 123
a.sabiniewicz@ever.eu

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater