Europejskie Forum Nowych Idei 2018

Szanowni Państwo, Drodzy Członkowie,

Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan zrzeszonego w Konfederacji Lewiatan

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Europejskim Forum Nowych Idei 2018!

 

Spotykamy się 27-28 września w Sopocie, w Centrum Konferencyjnym Hotelu Sheraton.

 

Jest to rok dla nas wszystkich wyjątkowy – nasza Konfederacja obchodzi 20-lecie – tegorocznej edycji EFNI towarzyszyć będzie specjalny Wieczór Galowy Lewiatana.

Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę akredytacji na EFNI 2018 dla firm zrzeszonych w Związkach Regionalnych, ważną do końca lipca.

 

Proponujemy Państwu warunki uczestnictwa, zróżnicowane w kontekście wielkości Firmy lub Organizacji, którą Państwo reprezentujecie:

 

  • Dla firm małych i średnich proponujemy akredytację w wysokości 1500 zł netto (1845 zł brutto) od osoby.
  • Dla firm średnich i dużych proponujemy akredytację  w ofercie presale w wysokości 3120 zł netto (3838 zł brutto) od osoby.

 

UWAGA:

Aby skorzystać z oferty promocyjnej dla firm zrzeszonych w Związkach Regionalnych należy zarejestrować się na stronie www.efni.pl używając formularza: http://www.efni.pl/pl-PL/text/rejestracja/formularz-rejestracyjny-efni. W formularzu rejestracyjnym prosimy o wpisanie w uwagach, do jakiego związku regionalnego Państwo należą oraz jaki sektor państwo reprezentują (mikro/małe/średnie/duże firmy). Następnie aktualnie obowiązująca cena w formularzu rejestracyjnym zostanie zmieniona przez administratora na cenę promocyjną.

 

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące rejestracji znajdą Państwo na stronie: http://efni2018.efni.pl/pl-PL/text/rejestracja.

W razie pytań i problemów z rejestracją poproszę o kontakt z Panią Jadwigą Winiarską, która opiekuje się uczestnikami Forum: jwiniarska@konfederacjalewiatan.pl tel.: +48 660 329 457.

 

 

Istnieje możliwość uczestnictwa tylko w Gali 20-lecia Lewiatana, koszt udziału to 300 zł netto (369 zł brutto). Oraz udziału tylko w jednym dniu wydarzenia – koszt udziału to 3640 zł netto (4477 zł brutto).

 

Polecam też akredytację grupową, gdzie każda kolejna jest objęta 5% rabatem (z wyłączeniem akredytacji dla małych i mikro firm). Czyli druga, płatana akredytacja z firmy otrzyma 5% rabatu, trzecia 10%, czwarta 15%, piąta i każda kolejna 15%. Średnia cena akredytacji przy większej delegacji z firmy wypada w dużo niższej cenie niż obecna opcja akredytacji w ofercie presale. Technicznie rejestracja przebiega w ten sposób, że po zarejestrowaniu jednej osoby, pojawia się guzik „zarejestruj kolejną osobę” i rabat nalicza się automatycznie, a dane powtarzalne uzupełniają się same, więc oszczędzają Państwo czas przy rejestracji.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty hotelowej przygotowanej przez organizatorów w Hotelu Sheraton. Ceny pokoi wynegocjowane specjalnie dla uczestników EFNI kształtują się w przedziale 617 zł brutto -2057 zł brutto. Rezerwacji pokoi można dokonać w czasie rejestracji wybierając opcję „chcę zarezerwować nocleg”. Po zaznaczeniu okienka, pojawia się lista wymienionych opcji zakwaterowania. Dopłata za osobę towarzyszącą w pokoju to 70 zł netto (87 zł brutto) za dobę.

 

Akredytacja dla osoby towarzyszącej (np. partnera/partnerki, małżonka/małżonki), bez udziału w programie EFNI, a jedynie w dwóch galach wieczornych, wynosi 1500 zł + VAT (1845 zł brutto). Osobę towarzyszącą można dodać na drugim etapie rejestracji klikając w guzik „zarejestruj osobę towarzyszącą”.

 

Podane ceny są cenami brutto (23% VAT). Biuro EFNI wystawia fakturę na całość zamówienia jako koszt udziału w konferencji. W związku z tym istnieje możliwość odliczenia podatku.

 

Tworzymy EFNI dla Państwa i mam nadzieję, że spotkamy się w tym roku w Sopocie w większym gronie.

 

EFNI2018 AGENDA

EFNI 2018 Broszura

Przedsiębiorca mikro, mały i średni(1)

stopka SOME PL

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater