EFNI 2016 O PRZYSZŁOŚCI PRACY

Serdecznie zapraszamy do udziału w szóstej już edycji Europejskiego Forum Nowych Idei, które odbędzie się w dniach 28-30 września br. w Sopocie.

Tematem wiodącym tegorocznego EFNI będzie: Przyszłość pracy. Realia, marzenia i mrzonki. Wspólnie z gośćmi z całego świata będziemy zastanawiać się m.in. nad tym, jakie będą konsekwencje zmian technologicznych dla rynku pracy. Czy nieodwołalnie czeka nas wzrost nierówności, polaryzacja i fragmentaryzacja pracy, zanik bezrobocia, ale i koniec stałego zatrudnienia, oraz postępująca komercjalizacja życia? Będziemy też rozmawiać o nowoczesnej polityce zatrudnienia, wspólnym rynku pracy w kontekście zagrożeń terrorystycznych i obaw przed uchodźcami, dostosowaniu systemu opieki społecznej do nowych warunków i form zatrudnienia.

Każdego roku w sesjach plenarnych, panelach dyskusyjnych i wszelkiego rodzaju debatach Europejskiego Forum Nowych Idei uczestniczy około 130 panelistów i gości z całej Europy, ale także z innych kontynentów. Są wśród nich wybitni menedżerowie i przedsiębiorcy, eksperci o znaczącym dorobku biznesowym, naukowym lub politycznym, liderzy kultury, mediów i organizacji pozarządowych. Udział w EFNI będzie okazją do spotkania i wymiany poglądów i doświadczeń z naprawdę wyjątkowymi ludźmi.

Raz jeszcze zapraszamy do wspólnej debaty i zachęcamy do zapisania daty EFNI 2016 w Państwa kalendarzach.

Więcej o EFNI 2016

efni

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater