EFIX Dom Maklerski w Dolinie Krzemowej

24 maja 2016 roku w Nowym Jorku odbyło się rozdanie nagród Benzinga Fintech Awards, przyznawanych dla najbardziej innowacyjnych rozwiązań w branży finansowej. Ta prestiżowa impreza skupia największe osobistości globalnego rynku finansowego.

EXERIA (exeria.com, Exeria, Arena) – stworzona przez EFIX Dom Maklerski została zwycięzcą w kategorii Finding Alpha, co w wolnym tłumaczeniu znaczy Pokonać Rynek.

Możemy być w Polsce dumni z EXERII, która powstała w naszym kraju, a teraz zachwyca się nią kolebka największych firm technologicznych. Na wczorajszej gali, przy stoisku EXERII największe amerykańskie instytucje finansowe spędziły po kilka godzin, a uczestnicy wydarzenia ustawiali się w kolejce, aby oddać swój głos na nasze rozwiązania.

– powiedział Tomasz Korecki, Prezes EFIX Dom Maklerski S.A.

5 miesięcy po otrzymaniu prestiżowej nagrody Benzinga Fintech Awards, EFIX DM weźmie udział w konferencji FinDEV’r w Dolinie Krzemowej w dniach 18-19 października. W wydarzeniu tym wezmą udział setki programistów i managerów IT największych firm technologicznych, prezentując najbardziej innowacyjne narzędzia, platformy i rozwiązania dla branży finansowej.

Wśród prelegentów znajdziemy wiodące marki jak IBM, WooTrader, WiseBanyan, Devexperts. Jednym z prezenterów będzie Exeria.

W konferencji weźmie udział ponad 600 uczestników. Wśród nich zgłoszenia potwierdzili przedstawiciele takich firm jak: JP Morgan Chase&Co, Bloomberg, PayPal, PayU, Xignite, czy TD Ameritrade.

FinDEVr zrzesza najwybitniejsze umysły technologiczne i produkty z branży fintech w atmosferze efektywnej współpracy. Jeśli działasz w przestrzeni fintech, powinieneś wziąć udział w FinDEVr.

– Ken Maier,CTO EPIC Loan Systems.

W czasie dwudniowej konferencji FinDEVr zaprezentowane zostaną unikatowe technologie. Każda firma otrzyma do dyspozycji 15 minut, podczas których będzie mogła pokazać swoje innowacyjne narzędzia i aplikacje. Takie spotkanie da programistom branży fintech potężny zastrzyk wiedzy potrzebnej do tworzenia najbardziej innowacyjnych technologii. Przewidziana ponad czterogodzinna część networkingowa zrodzi przestrzeń do wymiany poglądów pomiędzy twórcami nowoczesnych rozwiązań i firmami zainteresowanymi wdrożeniem ich w swojej działalności.

EFIX Dom Maklerski

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater