Michał Szuszczyński

Biogram Eksperta

Michał Szuszczyński - radca prawny w zakresie prawa pracy

Michał Szuszczyński - radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu pod nr Pz 1944/04.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu (2000 r.) oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa pracy na tym Uniwersytecie (2006 r.).

Od 1999 r. przez 10 lat pracował w jednej z największych kancelarii prawnych w Wielkopolsce, w której przez blisko 6 lat kierował pracami Departamentu Prawa Pracy (w tym przez 2 lata jako wspólnik). Od 2010 r. wspólnik Kancelarii Radców Prawnych Szajek, Szuszczyński, w ramach której nadzorował i rozwijał praktykę prawa pracy. Od stycznia 2014 r. założyciel kancelarii SZUSZCZYŃSKI KAMIŃSKA Kancelaria Prawa Pracy - wyspecjalizowanej kancelarii prawnej, świadczącej usługi z zakresu prawa pracy dla przedsiębiorców, instytucji, jednostek administracji państwowej i samorządowej oraz sektora oświaty.

Specjalizuje się w obszarze indywidualnego oraz zbiorowego prawa pracy oraz procesach sądowych, reprezentuje pracodawców w negocjacjach ze związkami zawodowymi, jest pełnomocnikiem procesowym przed sądami pracy wszystkich instancji (w tym przed Sądem Najwyższym), sporządza opinie i ekspertyzy prawne, prowadzi szkolenia oraz seminaria poświęcone zagadnieniom stosunku pracy. Autor licznych publikacji oraz wystąpień telewizyjnych w dziedzinie prawa pracy.

Więcej na www.szuszczynski.pl.

Artykuł: SYTUACJA PRAWNA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO NA GRUNCIE PRZEPISÓW PRAWA PRACY
Artykuł: DECYZJA O TERMINIE WAKACJI ZAWSZE NALEŻY DO SZEFA

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater