EVER Sp. z o.o.

DANE KONTAKTOWE:
ul. Wołczyńska 19
60-003 Poznań
tel: +48 61 650 04 00
fax: +48 61 651 09 27
e-mail: ups@ever.eu
www: www.ever.eu

OPIS FIRMY:
Firma EVER jest krajowym liderem w produkcji UPS-ów, z polskim kapitałem, co wyróżnia ją na tle działających na rynku oddziałów zagranicznych firm. Historia spółki sięga 1991 roku. Rozwiązania marki EVER pozwalają na zabezpieczenie przed utratą danych przetwarzanych w systemach informatycznych, a także zapewniają ciągłość procesów produkcyjnych, pracy serwerów oraz ograniczają inne zagrożenia wynikające z nagłej utraty bądź nieprawidłowości zasilania sieciowego. Różne linie produktów znajdują zastosowanie zarówno w kilkuosobowych firmach, halach produkcyjnych, w urzędach i szpitalach, jak również coraz częściej w prywatnych domach, gdzie zabezpieczają funkcjonowanie układów sterowania i automatyki, systemów kontroli dostępu, sprzętu RTV czy kotłów CO.

Firma EVER od początku swego istnienia stawia na jakość i dbałość o bezpieczeństwo użytkowania wprowadzanego na rynek sprzętu. W te starania wpisuje się ciągle doskonalony system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. W ciągu wielu lat funkcjonowania firma wprowadziła na rynek ponad 2 500 000 sztuk urządzeń. Za opracowywanie konstrukcji zasilaczy UPS odpowiada w firmie od początku działalności własny Dział Badań i Rozwoju. Obecnie w centrum zainteresowania firmy EVER jest rozwój trójfazowych systemów zasilania gwarantowanego, które oprócz podstawowej funkcji zapewnienia ciągłości zasilania umożliwiają odbiorcy uzyskanie realnych korzyści finansowych podczas codziennej eksploatacji osprzętu elektrycznego. Korzyści te wynikają z wdrożonych w urządzeniach funkcjonalności, takich jak: praca hybrydowa, wysoka sprawność w szerokim zakresie obciążeń, a także zgłoszona przez spółkę do Urzędu Patentowego kompensacja mocy biernej.

EVER świadczy dodatkowo usługi w zakresie projektowania rozwiązań zgodnych z indywidualnymi wymaganiami klientów w zakresie systemów zasilania gwarantowanego, bazując na eksperckim doświadczeniu zespołu konstruktorów z Działu Badań i Rozwoju.

Wśród zadowolonych Klientów firmy EVER znajdują się czołowe firmy komputerowe i telekomunikacyjne, m.in. takie jak: Hewlett Packard, Telekomunikacja Polska S.A., Poczta Polska, a także Ministerstwo Obrony Narodowej, Główny Urząd Ceł, Kancelaria Premiera RP, Sejmiki Samorządowe i inne.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater