Aktywność Zarządu

W dniach od 2 do 4 października Piotr Stawiński i Małgorzata Animucka wzięli udział w wizycie w Czernihowie na Ukrainie. Spotkanie miało na celu rozpoznanie możliwości współpracy miedzy polskimi a ukraińskimi przedsiębiorcami.
Relacja z jednego ze spotkań z Marszałkiem Ihorem Vdovenko tutaj

W dniach od 3 do 4 października Jacek Silski uczestniczył w spotkaniu Rady Regionów Lewiatana w Augustowie. Spotkanie było poświęcone m. in. omówieniu prace nad nową ustawą o Dialogu Społecznym.

3 października Izabella Macionga uczestniczyła w szkoleniu inspekcji pracy poświęconemu przeprowadzaniu kontroli, wynikających z Ustawy o PIP oraz zatrudniania cudzoziemców. Szkolenie odbyło się w Wągrowcu i było zorganizowano z inicjatywy WZP Lewiatan. W kolejnym szkoleniu z tego cyklu, w Koninie 5 października uczestniczył Zbigniew Bachta, Przewodniczący Rady Związku.

5 października Jacek Silski uczestniczył w I Festiwalu Katolickiej Nauki Społecznej w Warszawie.

6 października Jacek Silski uczestniczył w inauguracji roku akademickiego na Uniwersytecie Przyrodniczym, a Zbigniew Stochalski w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

9 października Zbigniew Stochalski wziął udział w spotkaniu „Cudzoziemcy na wielkopolskim rynku pracy”, zorganizowanym przez Komisji Rodziny i Polityki Społecznej Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

10 października Członkowie Zarządu uczestniczyli w spotkaniu Rady Związku oraz posiedzeniu Zarządu.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater