Aktywność Zarządu

2 października Jacek Silski reprezentował WZP Lewiatan na inauguracji roku akademickiego na Politechnice Poznańskiej. W programie spotkania znalazła się reimmatrykulacja rocznika 1965.

Relacja ze spotkania: http://info.put.poznan.pl/2015/09/28/3409.

3 października Jacek Silski uczestniczył w koncercie Flamenco Symphony, organizowanym w ramach Festiwalu Muzyki Oratoryjnej w Gostyniu. Koncert był dedykowany Powiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w Gostyniu z okazji 150.lecia.

5 października Jacek Silski reprezentował WZP Lewiatan na inauguracji roku akademickiego na Uniwersytecie Przyrodniczym (czytaj więcej) oraz wziął udział w posiedzeniu Rady Programowej TVP Oddział w Poznaniu.

6 października Jacek Kulik wziął udział w konferencji Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu „Profilowanie usług dla bezrobotnych”.

Z kolei Jacek Silski wziął udział w szkoleniu WZP Lewiatan „Jak dotrzeć i pozyskać pracownika, którego szukam – mini poradnik jak zaplanować i poprowadzić dobrą rekrutację” i wręczył przedstawicielkom firmy Grupa Progres certyfikat członkowski WZP Lewiatan.

7 października Jacek Silski uczestniczył także, wraz ze Zbigniewem Stochalskim, w kolejnej inauguracji roku akademickiego w Collegium Da Vinci. Relacja na: http://www.cdv.pl/collegium-da-vinci.html.

Z kolei Jacek Kulik reprezentował WZP Lewiatan na konferencji „Giełda Produktów Finansowych JEREMIE – podsumowanie realizacji inicjatywy JEREMIE i przyszłość dla wielkopolskich przedsiębiorców w kolejnej perspektywie finansowej 2014-2020”, zorganizowanej przez Urząd Marszałkowski i BGK. (relacja).

Ponadto wziął udział w dyskusji w ramach Otwartej Anteny WTK na temat Światowego Dnia Godnej Pracy.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater