Aktywność Prezydium

7 listopada Jacek Silski wziął udział w audycji Radia Poznań „Skazani na dialog”, wypowiadając się na temat sytuacji pracowników i pracodawców w branży handlowej oraz przestrzegania praw pracowniczych i związkowych.

Tego samego dnia Jacek Silski reprezentował WZP Lewiatan na koncercie UAM „1918. Wolność i inne ważne słowa” z okazji stulecia odzyskania niepodległości.

8 listopada Jacek Kulik wziął udział w rozmowie w programie „Otwarta antena” Telewizji WTK na temat „Czy 12.11 będzie wolne od pracy?”.

9 listopada Andrzej Drygas, doradca Zarządu WZP Lewiatan, reprezentował WZP Lewiatan na warsztatach i seminarium nt. design thinking, zorganizowanych przez ROPS w Poznaniu. Spotkanie dotyczyło projektowania działalności w podmiotach Ekonomii Społecznej, ale także innych branżach i przedsięwzięciach.

13 listopada Izabella Macionga i Małgorzata Animucka wzięły udział w kolejnym spotkaniu Łoży Kobiet Biznesu, organizowanej przez PwC, które poświęcone było m. in cyberbezpieczeństwu.

Tego samego dnia Małgorzata Animucka reprezentowała WZP Lewiatan na wernisażu wystawy głównej i gali ogłoszeniu wyników 38.edycji Konkursu prac dyplomowych UAP.

14 listopada:
Zbigniew Stochalski uczestniczył w posiedzeniu prezydium Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy, które poświęcone było m. in. środkom przyznanym dla województwa na 2019 rok na Krajowy Fundusz Szkoleniowy,
Jacek Silski reprezentował WZP Lewiatan na konferencji naukowej UAM „Polska, Wielkopolska, Uniwersytet Poznański z perspektywy 100.lecia niepodległości”,
– odbyło się również posiedzenie Prezydium WZP Lewiatan, w którym uczestniczyli: Zbigniew Stochalski, Jacek Silski, Jacek Kulik, Piotr Stawiński, Izabella Macionga, Adam Wize i Małgorzata Animucka.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater