9 listopada 2010 r. w godzinach od 17:30 do 21:30 firma EFIX Polska zaprasza zainteresowanych na spotkanie poświęcone rynkowi FOREX

Tematy spotkania „Jak zarabiać na zmianach cen indeksów giełdowych” oraz „ Platforma DealBook i jej wykorzystanie w inwestowaniu na różnych rynkach finansowych”. Miejsce spotkania hotel Mercure przy ul. Roosevelta 20, sala Sonata.

Spotkania – Wrocław, Poznań, Katowice, Warszawa

EFIX Polska serdecznie zaprasza zainteresowanych na nowy cykl spotkań w następujących miastach:

 • Wrocław 4 listopad 2010 – miejsce spotkanie Art Hotel przy ul. Kiełbaśniczej 20.
  Sala Kominkowa w godzinach od 17.30 do 21.00.
 • Poznań 9 listopad 2010 – miejsce spotkanie hotel Mercure przy ul. Roosevelta 20.
  Sala Sonata w godzinach od 17.30 do 21.30.
 • Katowice 18 listopad 2010 – miejsce spotkania hotel Qubus przy ul. Uniwersyteckiej 13.
  Sala Ametystowa w godzinach 17.30-21.30.
 • Warszawa 25 listopad 2010 – miejsce spotkanie Dago Centrum przy Rondo ONZ
  1 sala konferencyjna numer I (drugie piętro) w godz. od 18.00 do 22.00.
 1. Jak zarabiać na zmianach cen indeksów giełdowych
  Na wykładzie przedstawimy zasady budowy strategii trendowych i strategii typu hedge, które możemy wykorzystać inwestując w indeksy giełdowe. Pokażemy konkretne przykłady oraz elementy, z których można budować ww. strategie, wyniki szczegółowych testów, analizę zyskowności, ocenę szans i zagrożeń. Zaprezentujemy, zyskujące w ostatnich latach na znaczeniu, strategie typu hedge i spread trading, prezentując szczegółowe zasady ich budowy oraz osiągane przez nie wyniki. Na naszym spotkaniu przedstawimy jakie instrumenty dobierać do portfela oraz kiedy zawierać transakcje. Wykład przeznaczony jest zarówno dla początkujących inwestorów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z rynkami finansowymi, jak również dla inwestorów zaawansowanych, szukających inspiracji i nowych metod pomnażania swoich wolnych środków.
  Spotkanie poprowadzi Tomasz Marek
 2. Platforma DealBook i jej wykorzystanie w inwestowaniu na różnych rynkach finansowych
  Platforma transakcyjna DealBook co roku znajduje uznanie wśród inwestorów na całym świecie plasując się w czołówkach rankingów na najlepszy program, za pomocą którego można inwestować na wszystkich najważniejszych rynkach finansowych. Na naszym spotkaniu zaprezentujemy Państwu elementy tego oprogramowania, które decydują o jego sukcesie. Między innymi pokażemy na konkretnych przykładach jak wykorzystać różne typy zleceń do realizacji indywidualnych strategii inwestycyjnych, jak korzystać z alarmów cenowych i wskaźnikowych oraz narzędzi graficznych do analizowania sytuacji na rynku. Zaprezentujemy również szerokie możliwości konfiguracji tego oprogramowania, które pozwolą dostosować je do indywidualnych potrzeb każdego inwestora.
  Spotkanie poprowadzi Dawid Jacek

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Zgłoszenia prosimy kierować e-mailem na adres: biuro@efixpolska.com,

bądź rezerwować miejsce telefonicznie pod numerem: 0-61 877 55 60.

W e-mailu zatytułowanym „Spotkanie – miasto” prosimy podać imię i nazwisko, numer telefonu. Ilość miejsc ograniczona, każdemu zgłoszeniu potwierdzamy rezerwację.

Serdecznie zapraszamy.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater