Konferencja dla przedsiębiorców, Warszawa 25 maja 2012 r.

Wielkopolski Związek Pracodawców w imieniu PKPP Lewiatan zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji dla przedsiębiorców, która odbędzie się w piątek 25 maja br. w Hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Udział w konferencji dla firm zrzeszonych w PKPP Lewiatan jest bezpłatny.

Organizatorem jest Center of Entrepreneurship and Executive Development (CEED), organizacja wspierająca przedsiębiorców w Europie Środkowo Wschodniej, przede wszystkim w takich krajach jak Albania, Armenia, Bośnia, Bułgaria, Kosowo, Macedonia, Czarnogóra, Rumunia, Serbia i Słowenia.

Podczas konferencji paneliści z Polski i zza granicy przekażą wiedzę niezbędną do rozwoju przedsiębiorstwa i wyjścia na rynki zagraniczne. W trakcie konferencji będzie również możliwość odbycia spotkań B2B i networkingu z firmami z kraju i wschodniej Europy.

Partnerem Konferencji jest PKPP Lewiatan. Wśród paneli stów wystąpią Jacek Błoński z Lewiatan Business Angels oraz Jacek Adamski (tbc) Lewiatan Deputy Director General.

Zachęcam do jak najszybszej rejestracji na stronie www.ceed-global.org lub mailowo na adres entrepreneur@ceed-global.org.

Zaproszenie i program konferencji


dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater