Europejskiego Forum Nowych Idei, Sopot, 26-28 września br.

Wielkopolski Związek Pracodawców w imieniu PKPP Lewiatan zachęca do udziału w Europejskim Forum Nowych Idei w Sopocie w dniach 26-28 września br., w międzynarodowej konferencji środowisk biznesowych. Na stronie www.efni.pl rozpoczyna się rejestracja uczestników tego prestiżowego wydarzenia.

Tegoroczna edycja EFNI poświęcona będzie biznesowemu spojrzeniu na polityczną i gospodarczą rolę Europy w nowym, wielobiegunowym świecie. Hasłem przewodnim Forum jest „Lider czy statysta? Europa w wielobiegunowym świecie. Perspektywa biznesu”. Tematyka konferencji jest ściśle związana z trudną sytuacją Starego Kontynentu, który traci swoją pozycję lidera (także gospodarczego) i – jeżeli chce ją utrzymać – musi określić się na nowo. Jak w tym kontekście wyglądają szanse rozwojowe polskiej i europejskiej gospodarki? Jak zapobiec czarnym wizjom przyszłości Europy? To najważniejsze pytania, które chcemy postawić uczestnikom Forum. Będą wśród nich przedsiębiorcy z wielu krajów Unii Europejskiej i przedstawiciele federacji członkowskich BUSINESSEUROPE. Do udziału w debatach zapraszamy wybitne osobowości – międzynarodowych ekspertów i przedstawicieli polityki.

Dla członków PKPP Lewiatan przygotowaliśmy specjalną ofertę. Mogą Państwo skorzystać z preferencyjnej opłaty akredytacyjnej, a dodatkowo – przy rejestracji do 15 lipcaz bardzo atrakcyjnych pakietów cenowych. Dla rejestrujących się na EFNI do 15 lipca dostępna będzie również bardzo korzystna oferta hotelowa.

Szczegóły i formularz rejestracyjny dostępne są tutaj. Zapraszamy do rejestracji.

 

Organizator

Współorganizatorzy

Lewiatan

Sopot

Businesseurope

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater