Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

W siedzibie Collegium Altum Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu w dniu 20 czerwca br. odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu StartUp Mixer z serii 200 wydarzeń, które odbędą się w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości.

W spotkaniu udział wziął pan Krzysztof Klosowicz Wiceprezes Zarządu WZP.

Celem  StartUp Mixerów jest :

 • Wybór najlepszego pomysłu biznesowego wśród obecnie działających firm
 • Doskonalenie i wymiana doświadczeń
 • Networking

  Każde spotkanie rozpocznie się od prezentacji zaproszonych specjalistów (od jednego do trzech). Opowiedzą oni o swoich działalnościach, ich początkach, rozwoju i stanie obecnym. Zgromadzeni goście oraz uczestnicy spotkania, będą zadawać pytania ekspertom, aby dowiedzieć się więcej na interesujące ich tematy.

  Następnie trzy firmy z AIP zaprezentują się kolejno przed panelem specjalistów. Każda firma dostanie na to pięć minut. Panel ocenia firmy i daje im dobre rady dotyczące możliwości rozwoju, po czym wybiera jedną, najlepszą. Spośród wszystkich uczestników programu wybrane zostaną trzy najlepsze firmy. Zostaną one zaproszone do udziału w Gali Finałowej, która odbędzie się na Stadionie Narodowym w kwietniu 2013 roku. Zwycięzca programu otrzyma tytuł StartUp Roku/Najlepszy Pomysł Biznesowy Roku oraz nagrodę rzeczową. Profil każdej zwycięskiej firmy umieszczony zostanie również na stronie domowej projektu.

  Po prezentacjach zaproszeni eksperci mają możliwość do dyskusji na okreslony  temat ze startup’ami.

  Zapraszamy na strony :

  www.inkubatory.pl

  www.aip.org.pl

   

   

   

   

  dyplom
  Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
  ul. Grunwaldzka 104
  60-307 Poznań
  tel. 61 657 60 51
  tel. 691 98 68 68
  biuro@wzp.org.pl
  www.wzp.org.pl
  konfederacja lewiatan
  Copyright by MindsEater