Konkurs Lewiatana „Biznes. Dobry wybór”.

Ze względu na prośby przedsiębiorców przedłużamy nabór do konkursu „Biznes. Dobry wybór”. Szukamy w nim przedsiębiorców, którzy osiągnęli sukces w biznesie, a przy tym są odpowiedzialni społecznie i szanują swoich pracowników.

Zgłoszeń mogą dokonywać pracownicy, administracja, organizacje biznesowe, a także sami zainteresowani. Nie ma znaczenia wielkość firmy, liczą się dokonania i postawa. Do konkursu mogą zgłaszać się zarówno duże podmioty, ich właściciele lub menadżerowie, jak i osoby prowadzące mikroprzedsiębiorstwa. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.wizerunekprzedsiebiorcow.pl.

Spośród zgłoszonych kapituła w lipcu i sierpniu w każdym województwie wybierze nagrodzonych. Skład kapituły można sprawdzić na stronie projektu.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „Biznes. Dobry wybór” i zgłaszania kandydatów. Wierzymy, że każdy region ma się czym pochwalić i ma przedsiębiorców z których może być dumna cała Polska.

Konkurs „Biznes. Dobry wybór” organizowany jest w ramach projektu „Poprawa wizerunku przedsiębiorców” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji na temat działań w projekcie „Poprawa wizerunku przedsiębiorców” udziela:

Piotr Wdowiak

Departament Komunikacji PKPP Lewiatan

tel. /22/ 55 99 904

e-mail: pwdowiak@pkpplewiatan.pl

 

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater