Spotkanie Przyjaciół Lewiatana, Warszawa 20 lipca 2012,

Szanowni Państwo,

Stworzenie Polski cyfrowej stało się wyzwaniem już nie tylko technologicznym, ale cywilizacyjnym. Bez powszechnego dostępu do Internetu, możliwości korzystania z e-usług, informatyzacji administracji państwowej nie mamy szans na przyspieszenie wzrostu gospodarczego. Brak nowoczesnych rozwiązań hamuje rozwój przedsiębiorczości i pogarsza konkurencyjność gospodarki.
Cyfryzacja to również wielka szansa edukacyjna. To szerszy dostęp do wiedzy, ogromnych zasobów kultury. To nadzieja na wyższą jakość nauczania zarówno w szkołach podstawowych, jaki i na uczelniach.
Podczas corocznego spotkania przyjaciół Lewiatana ogłosimy Manifest Cyfrowy, w którym przedstawimy nasze priorytety w budowie e-społeczeństwa.
Zapraszamy także na debatę poświeconą wyzwaniom przedsiębiorców w erze cyfryzacji. Dla nich nowoczesne technologie mogą oznaczać poprawę konkurencyjności, ograniczenie kosztów i przyspieszenie podejmowania decyzji.

Zapraszam serdecznie
Henryka Bochniarz
Prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan

Program

15.00 Rejestracja uczestników

15.30 – 17.00 DEBATA z udziałem Michała Boniego, ministra Administracji i Cyfryzacji: Era Cyfryzacji – gdzie jesteśmy? Szanse i wyzwania dla przedsiębiorców

17.00 Start Spotkania Przyjaciół

17.15 Uroczyste ogłoszenie Manifestu Cyfrowego

17.30 Recital zespołu Pongo Abeli

17.45 Piknik

Tegorocznemu Spotkaniu Przyjaciół Lewiatana towarzyszyć będzie prezentacja wybranych projektów inwestycyjnych Media 3.0 i LBA (z zakresu ICT).

Piknik Lewiatana odbędzie się 20 lipca br. w ogrodach Lewiatana przy ul. Z. Cybulskiego 3.

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater