Nowe specjalne oferty udziału w konferencji EFNI

KPP Lewiatan wprowadził nowe oferty specjalne dla osób rejestrujących się na Europejskie Forum Nowych Idei, organizowane w Sopocie w dniach 26-28 września br. Przy rejestracji na konferencję EFNI trzech osób do 31 sierpnia br. opłata obniżona jest o 2000 PLN od osoby.

Dla firm zrzeszonych w PKPP Lewiatan opłata akredytacyjna w ofercie specjalnej dla trzech osób wynosi 4000 PLN od osoby. Dla firm niezrzeszonych w PKPP Lewiatan opłata akredytacyjna w ofercie specjalnej dla trzech osób wynosi 6000 PLN od osoby.

W ofercie specjalnej dla jednej osoby obowiązującej również do 31 sierpnia br. opłata akredytacyjna wynosi 5000 PLN dla firm zrzeszonych w PKPP Lewiatan, dla firm niezrzeszonych – 7000 PLN.

Opłata akredytacyjna obejmuje udział we wszystkich wydarzeniach w ramach oficjalnego programu EFNI, posiłki podczas konferencji oraz pakiet materiałów konferencyjnych (nie obejmuje kosztów noclegu i dojazdu).

Zachęcamy do rejestracji i skorzystania z ofert specjalnych już dziś. Aby poznać szczegóły i zarejestrować się na EFNI należy kliknąć tutaj.

Europejskie Forum Nowych Idei to międzynarodowa konferencja środowisk biznesowych, z udziałem wybitnych ekonomistów, przedstawicieli świata nauki, kultury i polityki, organizowana przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan we współpracy z BUSINESSEUROPE, Miastem Sopot oraz wiodącymi firmami i instytucjami. www.efni.eu

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater