Konferencja WorkingLife 2012 , Sztokholm, 16-17 października br.

W imieniu Krajowej Instytucji Wspomagającej zapraszamy Państwa do udziału w corocznej konferencji WorkingLife 2012. Liderem projektu jest strona szwedzka, będąca liderem projektu ponadnarodowego „Inclusive Europe„, w którym partnerem jest również Krajowa Instytucja Wspomagająca. Konferencja została podzielona na dwa dni. Pierwszy obejmuje tzw. Dzień Rozwijania Projektów Ponadnarodowych, polegający na identyfikowaniu problemów/tematów i wszelkich kwestii mających wpływ na efektywne wdrażanie Strategii Morza Bałtyckiego przez różne grupy docelowe, w tym projektodawców, natomiast w drugim dniu odbędzie się cykl seminariów dotyczących szeroko pojętych tematów związanych z rynkiem pracy, zatrudnieniem i wzrostem dobrobytu w regionie Morza Bałtyckiego.
Konferencja będzie doskonałą okazją do poznania dobrych praktyk w w/w tematach, dzielenia się doświadczeniami, uzyskania informacji dotyczących przyszłego okresu programowania, a przede wszystkim umozliwi spotkanie wielu potencjalnych zagranicznych partnerów do współpracy. Podczas spotkania wręczone także zostaną certyfikaty dla szwedzkich ambasadorów współpracy ponadnarodowej. Zainteresowani proszeni są o jak najszybszą rejestrację na stronie Inclusive Europe.

Miejsce konferencji: Sztokholm, Szwecja

Data: 16 – 17 października 2012 r.

Język spotkania: angielski

Więcej szczegółów w załączonym zaproszeniu oraz na stronie www.inclusiveeurope.se

Chcielibyśmy poinformować, że zainteresowane instytucje/osoby mogą dokonywać rejestracji pod podanym adresem  http://www.inclusiveeurope.se/sign-up/workinglife-baltic-sea-arena-2012/ w terminie do 31 sieprnia br. Tak jak w ubiegłym roku, udział w konferencji jest bezpłatny, przy czym obowiązuje limit maksymalnie 5 osób z jednej instytucji. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty dojazdu i zakwaterowania.

Zaproszenie

WorkingLife 2012

 

 

 

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater