Targi Kariery IT

Targi Kariery IT – wydarzenie, podczas którego najlepsze firmy z branży zaprezentują swoje aktualne oferty pracy. Firmy wystawiające się podczas targów prezentują uczestnikom projekty nad którymi obecnie pracują, plany na przyszłość oraz przedstawiają warunki zatrudnienia. Każda z firm uczestnicząca w targach posiada własne stoisko, co umożliwia uczestnikom bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą. Ponadto w ramach targów przygotowano wiele ciekawych wykładów, które poprowadzone będą przez jednych z najlepszych specjalistów w kraju. Tematyka dotyczyć będzie m.in.: negocjacji warunków płacowych, planowania kariery w branży IT, pozyskiwania dotacji unijnych na projekty IT, poruszone zostaną również prawne aspekty świadczenia pracy.

Kariera IT to nie tylko przegląd najlepszych ofert pracy to również możliwość podwyższenia kwalifikacji. Uczestnicy tego wydarzenia otrzymają możliwość bezpłatnego udziału w wielu ciekawych szkoleniach. Spośród kilkudziesięciu firm szkoleniowych do udziału w targach wybrano firmy, które w swojej ofercie posiadają najciekawsze kursy. Uczestnicy podczas targów będą mogli poznać szczegółowy plan szkoleń oraz zapisać się na poszczególne kursy. Szczegóły będą przekazane przez przedstawicieli firm szkoleniowych wyłącznie podczas targów.

Bezpłatny udział w targach zapewnia: – bezpośredni kontakt z przyszłym pracodawcą (dział HR, osoby decyzyjne w nowych projektach) – prezentacje najnowszych projektów wiodących firm, zajmujących się obszarem informatycznym – udział w specjalistycznych warsztatach oraz wykładach merytorycznych – materiały targowe – katalog targowy, teczki firmowe, magazyny branżowe – atrakcyjne nagrody ufundowane przez wystawców – kawowy catering.

Do udziału w tym wydarzeniu kwalifikowane są wyłącznie osoby z doświadczeniem z branży IT, które specjalizują się w programowaniu.

Targi Kariera IT odbędą się 06.10.2012r w Hotelu Mercure, ul. Roosevelta 20 w Poznaniu.

Więcej informacji na temat Targów Kariery IT oraz rejestracja online na stronie: http://www.targikarierait.pl

Kontakt:

Aleksandra Górecka
Koordynator Projektów Targowych
aleksandra.gorecka@careercon.pl

Jakub Sajdek
Specjalista ds. organizacji targów
tel. (22) 101 56 82
jakub.sajdek@careercon.pl

Ewelina Dyjach Specjalista ds. organizacji targów
tel. (22) 101 56 81
ewelina.dyjach@software.com.pl

Łukasz Wieczorek Specjalista ds. organizacji targów
tel. (22) 101 56 86
lukasz.wieczorek@software.com

Udział w targach oraz wszelkie materiały są bezpłatne!

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater