Międzynarodowa konferencja „Finansowanie Firm o Wysokim Potencjale Wzrostu”, Warszawa 16-17 października

W dniach 16-17 października br. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, odbędzie się międzynarodowa konferencja dla właścicieli i menadżerów innowacyjnych firm technologicznych z sektora MŚP – „Finansowanie Firm o Wysokim Potencjale Wzrostu”.

Finansowanie Firm o Wysokim Potencjale Wzrostu to:

  • 18 godzin aktualnej wiedzy o finansowaniu rozwoju poprzez Venture Capital i rynek NewConnect
  • doświadczenie przedsiębiorców i inwestorów z wiodących firm
  • możliwość nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych
  • udział w 8 interesujących panelach dyskusyjnych
  • 40 prelegentów i goście zagraniczni
  • TEDx Warsaw

Rejestracja trwa do 11 października 2012 na stronie www.high-growthconference.pl.

Wszystkich uczestników, którzy nie będą mogli fizycznie uczestniczyć w konferencji zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo na stronie www.high-growthconference.pl.

Udział w Konferencji jest bezpłatny

Właściciele i menadżerowie innowacyjnych firm technologicznych z sektora MSP na co dzień szukają finansowania na dynamiczny rozwój, niektórzy rozważają wejście na rynki globalne. Wiele odpowiedzi na nurtujące ich zagadnienia uzyskają podczas paneli dyskusyjnych, wykładów – poznając opinie doświadczonych inwestorów i przedsiębiorców. Dwa dni konferencji dadzą możliwość porównania rynku giełdowego i funduszy Venture Capital, jako źródeł kapitału. To również szansa dla innowacyjnych technologicznie przedsiębiorstw na poznanie doświadczeń zagranicznych partnerów z ich ekspansji na rynkach międzynarodowych.

Pierwszy dzień konferencji poświęcony jest strategiom stosowanym przez menadżerów i inwestorów Venture Capital z USA, Izraela, Niemiec, Portugalii i Czech. Inwestorzy opowiedzą o wsparciu finansowym i poza kapitałowym udzielanym firmom, z którymi współpracują. Poradzą, jak można wesprzeć je w wejściu na rynki globalne i jak korzystając z własnych doświadczeń biznesowych pomóc firmie zbudować i wzmocnić pozycję na rynku lokalnym. Swoim doświadczeniem w tym zakresie podzielą się również polskie firmy i fundusze Venture Capital, które od lat z powodzeniem funkcjonują na polskim i międzynarodowym rynku.

Drugi dzień konferencji będzie poświęcony NewConnect – pokazaniu doświadczeń najbardziej innowacyjnych firm notowanych na tym rynku oraz opinii inwestorów, którzy powierzyli im swój kapitał. Będzie to druga odsłona debaty zainicjowanej zeszłoroczną konferencją „Po kapitał na NewConnect”. Opinie ekspertów wskażą jak funkcjonuje rynek NewConnect, jak można pozyskać z niego kapitał oraz co robić, by stał się on bardziej atrakcyjny dla inwestorów i jakie są perspektywy rozwoju tego rynku w najbliższych latach.

Szczegóły na temat konferencji dostępne są na stronie www.high-growthconference.pl

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater