Dzień Kształcenia Ustawicznego w Wielkopolsce

17 listopada br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbył się „Dzień Kształcenia Ustawicznego w Wielkopolsce” w ramach Partnerstwa na Rzecz Rozwoju Wielkopolskiego Rynku Pracy. Uczestników spotkania  przywitał Wojciech Jankowiak, wicemarszałek województwa wielkopolskiego oraz  Barbara Kwapiszewska, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu, która  jest koordynatorem działań Partnerstwa.

Inicjatywa Dnia Kształcenia Ustawicznego w Wielkopolsce odbyła się również tego dnia w pięciu wielkopolskich  miastach: Poznaniu, Kaliszu, Koninie, Lesznie i Pile.

W ramach Dnia Kształcenia  w punktach informacyjnych świadczono  usługi doradcze oraz konsultacje indywidualne. Przekazywano informacje na temat możliwości kształcenia zawodowego w krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Udzielano również informacji o Europejskim Funduszu Społecznym i Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki.  Towarzyszyły imprezy : bezpłatne warsztaty przygotowujące do poruszania się po rynku pracy oraz przeprowadzono konkursy, m.in. z zakresu polskiego i europejskiego rynku pracy.

W spotkaniu uczestniczył pan Jacek Kulik wiceprezes WZP.

Harmonogram spotkania

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater