Akcja mikołajkowa WZP

Szanowni Państwo

Wielkopolski Związek Pracodawców 15 grudnia 2012 r. w godz. od 9:00 do 14:00 organizuje w Kinie Apollo zabawę choinkową dla dzieci z rodzin ubogich. Chcielibyśmy w tym dniu dać szansę wielu dzieciom na obejrzenie ciekawego filmu oraz na spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Otrzymujemy wiele dziecięcych listów, adresowanych do Świętego Mikołaja – by nie być obojętnym na marzenia dzieci, postanowiliśmy włączyć się w tym roku, również jako pracodawcy, w dzieło pomocy. Liczymy także na Państwa i jednocześnie zwracamy się z prośbą o wsparcie inicjatywy.

W ramach zabawy choinkowej chcielibyśmy wręczyć dzieciom prezenty, na które brakuje nam już środków – koszt 1 paczki to 50 zł. To od Was zależy ilu dzieciom uda się nam pomoc.

Licząc na Państwa hojność, prosimy o zgłaszanie deklarowanej pomocy bezpośrednio w biurze Wielkopolskiego Związku Pracodawców do Pani Elżbiety Łobzy: tel. 61 657 60 51, e-mail: asystent@wzp.org.pl do dnia 10 grudnia br.

Wielkopolski Związek Pracodawców finansuje wynajem kina i projekcję filmu oraz organizację spotkania ze Świętym Mikołajem.

Nie bądźmy obojętni! Pomóżmy dzieciom!

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater