Pierwsza w Polsce Loża Dyskusyjna Firm Rodzinnych inauguruje swoją działalność w Poznaniu

Pierwsza w Polsce Loża Dyskusyjna Firm Rodzinnych inauguruje swoją działalność w Poznaniu w dniu 7 lutego 2013 roku z udziałem międzynarodowych ekspertów. To unikatowe przedsięwzięcie skierowane do biznesów rodzinnych z sektora MMŚP, którego celem jest przeprowadzanie konsultacji społecznych w temacie sukcesji w firmach rodzinnych.

W związku z pracami projektu „Kody wartości – efektywna sukcesja w polskich firmach rodzinnych” działalność rozpoczyna Loża Dyskusyjna Firm Rodzinnych, elitarny, zamknięty klub ograniczony do 77 osób z FR, z którymi konsultowane będą wypracowane rozwiązania sukcesyjne dla MŚP przez najbliższe 3 lata.

W ramach pierwszego spotkania Loży w dniu 7. lutego 2012 roku zostaną przeprowadzone warsztaty dotyczące tematyki sukcesji w gronie właścicieli, następców, pracowników firm rodzinnych i przedstawicieli HR. Członkowie Loży będą mogli jako pierwsi zaopiniować przygotowywane przez ekspertów projektu „Kody Wartości” praktyczne narzędzia HR wspierające proces przekazania przedsiębiorstwa przez ustępujących właścicieli.

Ukoronowaniem spotkania będzie wykład i dyskusja z dr Herwigiem Friedagiem z Berlina, ekspertem z zakresu zarządzania strategicznego, praktykiem biznesu i doradcą niemieckich firm, który będzie mówił o tym jak należy budować strategię firmy w szybko zmieniających się warunkach, by czerpiąc z tradycji i wartości przeszłości stworzyć innowacyjną firmę przygotowaną na wyzwania przyszłości.

Spotkanie jest bezpłatne.

Program spotkania
Loża Dyskusyjna Firm Rodzinnych – informator

Więcej:
www.kodywartosci.pl

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater