„Greater Region Business Days” w Luksemburgu, 12-13 czerwca 2013

Informujemy, iż Izba Handlowa Wielkiego Księstwa Luksemburg organizuje ważne wydarzenie biznesowe „Greater Region Business Days” 12 i 13 czerwca 2013 roku w Luksemburgu, które będzie poświęcone małym i średnim przedsiębiorstwom oraz innowacyjnym spółkom z Wielkiego Regionu, który obejmuje Księstwo Luksemburg, belgijskie prowincje Luxembourg i Lege, francuski region Loary oraz niemieckie regiony Saary i dużej części Nadrenii – Palatynatu. Celem II edycji salonu jest stymulowanie konkurencyjności i wzrostu MŚP oraz rozwój współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej.

Pierwszą edycję „Greater Region Business Days” odwiedziło 1 650 osób i 158 przedsiębiorstw z 14 krajów. Dzięki formatowi 30 minutowych, starannie przygotowanych rozmów możliwa była analiza projektów i nawiązywanie długoterminowej współpracy.

W ramach tegorocznego wydarzenia przedstawiciele dziesięciu branż będą prezentować się na stanowiskach ekspozycyjnych, brać udział w interaktywnych konferencjach i spotkaniach, warsztatach, międzynarodowej konwencji biznesowej b2fair. Powstanie miasteczko star-upów, rozmaite platformy telewizyjne, loża Ambasadorów, odbędą się przyjęcia networkingowe oraz inne ciekawe inicjatywy.

W przypadku zainteresowania zwracam się z uprzejmą prośbą o bezpośredni kontakt z Ambasadą Luksemburga w Warszawie bądź Izbą Handlową Luksemburga (gr-businessdays@cc.lu). Więcej informacji znajdziecie Państwo na http://www.gr-businessdays.com/index.php?id=18&Language=0.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater