Konferencja „Krajowe ramy kwalifikacji – zmiana dla edukacji i rynku pracy”, 7 marca br.

Zapraszamy przedstawicieli urzędów pracy, uczelni wyższych, instytucji edukacyjnych, specjalistów ds. szkoleń i rynku pracy na konferencję organizowaną przez Instytut Badań Edukacyjnych „Krajowe ramy kwalifikacji – zmiana dla edukacji i rynku pracy”, która odbędzie się 7 marca br. o godz. 10.00 w Hotelu Mercure Poznań (ul. Roosvelta 20).

Podczas konferencji eksperci Instytutu oraz przedstawiciele organizacji branżowych zaprezentują założenia spójnego systemu potwierdzania kompetencji i opisywania kwalifikacji, które zdobywane są na rozmaitych poziomach wykształcenia. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak zmieni się polski system edukacji i rynek pracy, a także:

  • Co to jest i jak powstaje Polska Rama Kwalifikacji?
  • Co wdrożenie krajowych ram kwalifikacji oznacza dla polskiego rynku pracy?
  • Co pracownicy i pracodawcy zyskają dzięki ramie?
  • Czy ramy kwalifikacji w szkolnictwie wyższym lepiej przygotują absolwentów do konkurowania na współczesnym rynku pracy?

Ponadto w programie m.in.: prezentacja dobrych praktyk dotycząca potwierdzania kwalifikacji zawodowych, którą przedstawi przedstawiciel Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu.

Konferencja jest bezpłatna. Zgłoszenia można dokonać do 5 marca br. za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, dostępnego na stronie www.kwalifikacje.edu.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.
Kontakt w sprawach organizacyjnych: Malgorzata.Osinska@profile.com.pl, tel. (22) 828 87 27.

Szczegółowy program konferencji

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater