„Dni Polskiej Gospodarki” w Saarbrücken

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii zaprasza polskie firmy do wzięcia uczestnictwa w „Dniu Polskiej Gospodarki”, który odbędzie się 16 kwietnia 2013 r. (wtorek) w godzinach 10:00-14:00, podczas i na terenie Międzynarodowych Targów Konsumenta „Internationale Saarmesse” w Saarbrücken.

W trakcie imprezy będzie miała miejsce giełda kooperacyjna B2B z udziałem polskich producentów i niemieckich firm handlowych oraz handlowców z Francji i Luksemburga. Organizatorami imprezy są: Izba Przemysłowo-Handlowa w Saarbrücken, Ministerstwo Gospodarki Kraju Saary z siedzibą w Saarbrücken i Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii.

Giełda kooperacyjna stanowi doskonalą platformę umożliwiającą nawiązanie nowej, międzynarodowych współpracy handlowej, pozyskanie zleceń, klientów i dostawców, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych oraz transferu wiedzy. Daje możliwość dużo szybszej i efektywniejszej weryfikacji potencjalnych klientów, dostawców czy kooperantów.

Ponadto impreza oferuje firmom możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych warsztatach i wykładach jak i zapoznanie się z ofertami wystawców. Udział w Dniu Polskiej Gospodarki, jak i giełdzie kooperacyjnej jest dla polskich firm bezpłatny. Należy jedynie wykupić bilet wstępu na teren targowy.

Impreza odbędzie się na terenie wystawowym targów Saarmesse w Saarbrücken.

Więcej informacji o samych targach można znaleźć pod poniższym linkiem: http://saarmesse.de/veranstaltungsuebersicht/intersaarmesse.html

Firmy zainteresowane udziałem prosimy o podanie w zgłoszeniu następujących informacji:

  • nazwa i adres firmy,
  • rodzaj działalności i najważniejsze produkty/usługi,
  • imię i nazwisko przedstawiciela firmy biorącego udział w spotkaniu,
  • w jakim języku możliwa jest komunikacja podczas giełdy.

Na podstawie informacji o profilu działalności będą ustalane indywidualne spotkania trwające jednorazowo ok. 20 minut. Każda firma ma zapewniony własny stolik na indywidualne rozmowy.

Zainteresowane firmy mogą zgłaszać swój udział do Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Kolonii:
zbigniew.burdzy@trade.gov.pl lub info.koeln@trade.gov.pl
/www.cologne.trade.gov.pl/.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater