Targi wirtualne – oferta dla członków WZP

Przedstawiamy Państwu innowacyjny projekt przenoszący targi stacjonarne do przestrzeni wirtualnej – TARGI WIRTUALNE eWorldFair (www.eworldfair.eu).

Hale targowe (zob. www.expo.eworldfair.eu) działają 24 godziny na dobę, 365 dni w roku a koszty są zdecydowanie mniejsze. Najprostsze i najtańsze stoisko można zarejestrować już od 50zł/miesiąc.

Jedno stoisko handlowe umożliwia promowanie swojej firmy, produktów i usług oraz zintegrowanie sklepu internetowego ze stoiskiem, co niewątpliwie może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży nie tylko dla klientów krajowych ale też klientów z całego świata.

Targi wirtualne są promowane na największych targach branżowych w Europie i na Świecie. Na dzień dzisiejszy nawiązana jest już współpraca z organizatorami targów z Rosji, Ukrainy, Czech, finalizowane są także umowy z partnerami z innych krajów UE oraz Chin.

Członkowie Wielkopolskiego Związku Pracodawców mogą skorzystać z oferty specjalnej. Wykupując stoisko na 1 miesiąc otrzymują Państwo dodatkowo 3 miesiące gratis.

Ilość stoisk promocyjnych ograniczona do pierwszych 50 firm. Część stoisk promocyjnych została już sprzedana. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Szczegóły oferty przedstawiamy tutaj

Szczegółowych informacji udzieli Państwu telefonicznie (22 392 87 24 lub 22 392 87 32) lub e-mailem (office@eworldfair.eu) pan Paweł Kwapisz.

dyplom
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan
ul. Grunwaldzka 104
60-307 Poznań
tel. 61 657 60 51
tel. 691 98 68 68
biuro@wzp.org.pl
www.wzp.org.pl
konfederacja lewiatan
Copyright by MindsEater